Yingli Solar

Yingli Solar

TÜV Rheinland tarafından 5 yıldız verilen Yingli Solar, TÜV Rheinland 2016 Güneş Enerjisi Kongresi’nde “TÜV Rheinland 2015 En Verimli Güneş Enerjisi Paneli” olarak ilan edildi.

Güneş enerjisi 2015 yılında yükselecek!

Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç, 2014 yılında yenilenebilir enerji yatırımlarının yarısının güneş enerjisi projelerine yapıldığını belirterek ' Güneş enerjisi 2015 yılında yükselecek ' dedi.

Öz tüketim güneş enerjisi projelerinin panelleri Yingli Solar’dan!

Ankara Polatlı’da Ankara Baharat Bakliyat ve de Aksaray’da gerçekleştirilen iki yeni güneş enerjisi projesi Yingli Solar Türkiye ve de Asunim Türkiye işbirliği ile hayata geçiyor.

Yingli Solar'a Altın Voltaj ödülü!

Dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan Yingli Solar, 5. Türkiye Enerji Zirvesi’nde verilen Altın Voltaj Ödülü’nün sahibi oldu. Çdül Zirve kapsamında firmaların sosyal sorumluluk yaklaşımları değerlendirilerek verildi.

Yingli'nin gözü Konya'nın güneşinde!

Dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan Çinli Yingli, Konya'da yapımı planlanan 3 bin MW'lık santral için Enerji Bakanlığı ile görüşüyor. Şirket Gaziantep için de devrede!

Yingli Solar'ın dünya panel satışı 10 GW'ı geçti!

Merkezi Çin’de bulunan ve dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan Yingli Solar, dünya genelinde 10 GW’lık panel dağıtımı gerçekleştirerek küresel temiz enerji hareketindeki liderlik konumunu pekiştirdi.

Dünyada en çok tercih edilen güneş paneli Yingli Solar!

Merkezi Çin’de bulunan ve dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan Yingli Solar, son iki yıldır sürdürdüğü dünyanın 1 numaralı güneş paneli olma başarısını, tüketicilerin en çok tercih ettiği marka olarak pekiştirdi.

Yingli Solar, enerji sektörünü kupa heyecanıyla bir araya getirdi!

Brezilya 2014 Dünya Kupası’nın ana sponsorlarından Yingli Solar, Türkiye’de enerji sektörünü bir araya getirerek Dünya Kupası heyecanını İstanbul’da yaşattı. Yingli Solar ve iş ortakları heyecan dolu anlar geçirdi.

Uğur Kılıç: Dünyanın önemli güneş enerjisi pazarından biri Türkiye olacak!

Yingli Solar Türkiye Müdürü Uğur Kılıç,Yingli Solar’ın üretiminin büyük bir kısmını Çin’e sattığını belirterek, yakın dönemde ABD, Japonya ve Kanada’nın yanında Türkiye’nin güneş enerjisi pazarında önemli bir ülke olacağını söyledi...

Yingli Solar ve Tekno Ray Solar’dan 2014 yılı için 30 MW’lık imza!

Yingli Solar Türkiye ve Tekno Ray Solar 2014 yılında gerçekleştirilecek güneş enerjisi projeleri için toplamda 30 MW büyüklüğünde bir satış protokolüne imza attı. İlk güneş enerjisi paneli satış anlaşması oldu...

Yingli Solar ve Tekno Ray Solar 30 MW’lık imzayı 25 Nisan'da atıyor!

Yingli Solar Türkiye ve de Tekno Ray Solar 2014 yılında gerçekleştirilecek güneş enerjisi projeleri için toplamda 30 MW büyüklüğe sahip bir satış protokolüne imza atacak.

Yingli Solar’dan Özyeğin Üniversitesi’ne güneş enerjisi santrali!

Yingli Solar Türkiye, Cerean Enerji ile iş birliği gerçekleştirerek Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü ’nde çatıya monte edilen 378 kW ’lık güneş enerjisi santralini hayata geçirdi.

1 MW’lık elektrik santrali Pernambuco Eyaleti’nin ilk güneş enerjisi projesi!

Yingli Solar, Brezilya’ daki 2014 FIFA Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak Arena Pernambuco stadyumuna 1 MW’ lık güneş paneli sağladı. 3 bin 650’den fazla güneş paneli yıllık bin 500 MWh elektrik üretme kapasitesine sahip.

Yingli Solar en yeni panelleri ve projeleriyle ICCI 2014’te!

Yingli Solar Türkiye, ICCI 2014 – 20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’na katılarak son teknoloji ürünü güneş panelleri ile global ve Türkiye çapındaki projelerinden örnekleri sergileyecek.

Kayseri’de elektrik faturasını Yingli Solar ile güneş ödeyecek!

Yingli Solar Türkiye Müdürü Uğur Kılıç, Form Temiz Enerji’nin Kayseri’de düzenleyeceği güneş enerjisi bilgilendirme toplantısına katılarak “Fotovoltaikte Lisanssız Tüketimin Dünya ve Türkiye’deki Önemi” hakkında konuşacak.

Solar Tekno Yenilenebilir Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Solar Tekno Yenilenebilir Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli bugün Esenler'de 50 bin TL'ye yapıldı.

Türkiye'den 40 öğrenci Fas'ta 'akıllı ev' inşa edecek!

Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nden 40 öğrenci 'daha sürdürülebilir bir gelecek için' Fas'ta 'akıllı ev' inşa edecek. “Solar Decathlon" yarışmasını kazanan projeler ise ödüllendirilecek.

Coco Solar Enerji Bakım Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Coco Solar Enerji Bakım Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Fatih Yetkin tarafından kuruldu. 

Koneka Solar Enerji Sistemleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koneka Solar Enerji Sistemleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Turan tarafından kuruldu.

EDS Solar Kiremit ile çatılar yüzde 25 daha fazla elektrik üretecek!

İsviçre markası EDS Solar Kiremit ile Gül Çatı İnşaat'ın işbirliği Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen toplantıyla anlatıldı. 

Sofa Loca'nın 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı!

Baş Yapı-Solar Yapı-Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Sofa Loca projesine ait 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Ankara Sofa Loca Evleri fiyat bilgisi!

Ankara Sofa Loca Evleri fiyat bilgisi kapsamında projede fiyatlar 960 bin TL'den başlıyor. Proje Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığı ile inşa ediliyor...

Smart Energy, Gebze OSB'de fabrika kuracak!

Türk solar şirketi Smart Energy Group ve Çinli Phono Solar Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 1200 MW kapasiteli güneş paneli fabrikası inşa edilecek. Yatırım için arsa arazi sorunu olmadığı açıklandı.

Sofa Loca Ankara daire fiyatları 2017!

Ankara Etimesgut'ta konumlandırılan Ankara Sofa Loca projesi Baş Yapı ve Solar Yapı tarafından Emlak Konut güvencesiyle inşa ediliyor. Projede toplan 150 daire yer alıyor. İşte Sofa Loca Ankara daire fiyatları 2017...

Zorlu Enerji'den Pakistan'a güneş parkı!

Zorlu Enerji'nin Pakistan'da yapacağı 100 megavatlık solar park yatırımı için Lahor kentinde imza töreni düzenlendi.

Denge Yapı, Urfa Güneş Enerjisi projesi için Sega Solar ile anlaştı!

Denge Yapı tarafından kurulan Hilvan Enerji, 385 dönüm arazi üzerinde 23,5 megavatlık güneş enerjisi santralinin kurulum çalışmaları için Sega Solar ile anlaştı. 25 milyon euro'luk yatırım değerine sahip olan Urfa Güneş Enerjisi projesinin, Mayıs 2017'de devreye girmesi bekleniyor.

Gildemeister Turkey Solar Enerji Anonim Şirketi kuruldu!

Gildemeister Turkey Solar Enerji Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Andre Kremer ve Fabıan Pjılipp Herr imzasıyla kuruldu.

Kartal Belediyesi'nin huzurevi projesi hızla ilerliyor!

Kartal Belediyesi’ne ait Yaşlı Bakım ve Huzurevi binasında ve Kartal’da bulunan iki yapı bloğunda led aydınlatma, izolasyon, solar panel ve mekanik sistem iyileştirmelerini içeren enerji verimliliğine yönelik uygulamalar yapılıyor.

Yingli Solar

Yingli Solar Yingli Solar

Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç, Yingli Solar olarak her zaman yüksek performansı ile ayrıcalıklı ürünler geliştirmeye, ürün kalitesini üst seviyelere çıkarmaya ve güneş enerjisi sektörünün gelişip güçlenmesi için tüm katkıyı sağlamaya devam edeceklerini belirterek TÜV Rheinland ödülünün büyük bir memnuniyetle karşıladıklarını sözlerine ekledi.


15 farklı marka panel test edildi


TÜV Rheinland, 2015 yılı boyunca açık arazide kurulu gerçek güneş enerjisi santrallerinin işletim simülasyonunu oluşturarak, dünya çapında 15 farklı markanın güneş paneline enerji üretimi verimlilik testi uyguladı. Test süresi boyunca Yingli Solar panelleri watt başına en yüksek verimliliği göstermeyi başardı. Üstün performansı sebebiyle Yingli Solar panelleri testten 5 yıldız alarak “TÜV Rheinland 2015 En Verimli Güneş Enerjisi Paneli” seçildi.


Yingli Solar’ın yeşil enerji misyonu


Uğur Kılıç, TÜV Rheinland tarafından verilen ödülün, gerçek...