Kıbrıs Town Houses projesinde 0,98 faiz fırsatı!

Kıbrıs Town Houses projesinde 0,98 faiz fırsatı! Kıbrıs Town Houses projesinde 0,98 faiz fırsatı!

Kıbrıs Developments’in ödüllü projesi Kıbrıs Town Houses, döviz kurları ile birlikte faiz oranlarındaki değişkenliğin yarattığı olumsuzluğu avantaja çeviren eşsiz bir kampanya başlattı.

Piyasada yüzde 2,10 olarak seyreden faiz oranlarına karşı Kıbrıs Town Houses müşterileri yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 ay vade ile 500 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. 

Sınırlı sayıda konut için 20 Mart 2019’a kadar geçerli sayılacak olan kampanyadan Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı müşteriler yararlanabilecek. Kıbrıs Town Houses, böylesi bir faiz indirimi sunan Kıbrıs’taki ilk ve tek proje olma özelliğini taşıyor. 

Alsancak-Girne’de hayata geçirilen Kıbrıs Town Houses projesinin eşsiz kampanyasından faydalananlar hem düşük faiz oranının getirdiği daha düşük taksitlerle ev sahibi olacaklar, hem de İngiliz Sterlini cinsinden kıymetlenen mülk üzerinden kar edecekler.


Anahtar ve tapu teslimi ise hemen yapılacak

120 ay vadeli ödeme seçeneklerinin sunulduğu ve Kıbrıs’ta bir ilk olan kampanyadan yararlananlara konutların anahtar ve tapu teslimi hemen yapılabilecek. Kampanya sınırlı sayıda konutlar için 20 Mart 2019'a kadar geçerli.

Web: http://kibris.town/