Kiptaş Vaditepe Göl Evleri fiyatları!

Kiptaş Vaditepe Göl Evleri fiyatları! Kiptaş Vaditepe Göl Evleri fiyatları!

Firma: KİPTAŞ

Proje: Vaditepe Gölevleri

Kiptaş Vaditepe Göl Evleri fiyatları lansmana özel olarak 199 bin TL'den başlıyor. Teslimlerinin 2017 yılı Eylül ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.Banka kredisine uygun olan Vaditepe Göl Evleri'nde 120 ay banka faiz oranları ile vade imkanı sağlanıyor. Proje 4 bin konutun yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir'in 3. etabı olarak inşa ediliyor.


Kiptaş Vaditepe Göl Evleri fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen proje 18 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.


Konutların 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği Vaditepe Göl Evleri 'nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alıyor. Proje kapalı havuz, oyun alanları, yürüyüş yolları, spor sahaları, mini golf, bay-bayan fitness salonu gibi sosyal alanlara sahip.


Başakşehir Vaditepe Göl Evleri ödemeleri firma bünyesinde 24 ay 0 faiz imkanı ile yapılabiliyor. Dairelerin alanları 69 ile 234 metrekare arasında farklılık gösteren proje 100 bin metrekare inşaat alanından oluşuyor.


Kiptaş Vaditepe Göl Evleri fiyatları 199 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje  Marmaray  ve metro hattannın yanı başında; 3 Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul güzergahına yakın bir bölgede bulunuyor.


Vaditepe Göl Evleri Bahçeşehir nerede?

Satış ofisi ulaşım:Seyhan Cad. Bahçeşehir 1. Kısım (Bahçeşehir Karakolu Yanı) Bahçeşehir İstanbul


Vaditepe Göl Evleri telefon: 0850 205 45 65

Web: www.vaditepegolevleri.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor