06 / 07 / 2022

Kıymetli metallerde kaybımız büyük! Paladyumda en sert düşüş yaşanıyor!

Kıymetli metallerde kaybımız büyük! Paladyumda en sert düşüş yaşanıyor!

Fed'in faiz kararından sonra kıymetli metallerde büyük kayıplar yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan kayıplar içinde en büyük düşüş ise paladyumda gerçekleşti. Paladyum bugün yüzde 5,2 değer kaybetti. Paladyumdaki düşüş devam ediyor.Şerife Aydın

Piyasalarda büyük hareketlilik yaşanıyor. Fed'in 50 baz puanlık faiz kararı artışından sonra dolar kurundaki agresif yükselişin ardından kıymetli metaller değer kaybetmeye başladı.

Kıymetli metallerde kaybımız büyük! Paladyumda en sert düşüş yaşanıyor!

Dolar kuru altın, gümüş, platin ve paladyum üzerinde büyük baskılama yapıyor.  Kıymetli metaller bu hafta küresel büyüme endişelerinin artmasıyla tek tek değer kaybediyor.

Peki paladyum ons fiyatı ne kadar? Paladyum gram fiyatı kaç dolar? İşte 13 Mayıs 2022 paladyum fiyatları... Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.