Çukurova Balkon

Kocaeli Uzunçiftlik Spor Kompleksi’nin inşaat çalışmaları başladı!

Kocaeli Uzunçiftlik Spor Kompleksi’nin inşaat çalışmaları başladı! Kocaeli Uzunçiftlik Spor Kompleksi’nin inşaat çalışmaları başladı!

Kocaeli Kartepe-Uzunçiftlik’teki spor kompleksinin inşaat çalışmaları başladı...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kent insanının spor yapma ihtiyacını karşılamak için çeşitli noktalara spor tesisleri yapıyor. Konut alanları çevrelerinde inşa edilen bu tesisler vatandaşa spor yapma imkânı sunuluyor. Büyükşehir bu amaçla Kartepe-Uzunçiftlik’te inşa edilen spor kompleksi yapımına başladı. Vatandaşlar bu spor tesislerinde ter atarak iş hayatının stresinden de kurtuluyorlar.3 ADET SAHA OLACAK

1 adet basketbol sahası, 1 adet voleybol sahası ve 1 adet 28x45 ebatlarında sentetik çim futbol sahasından oluşacak tesis 4 bin 500 metrekare alan üzerine yapılacak. Futbol sahasının 170, basketbol sahasının 80, Voleybol sahasını da 86 seyirci kapasiteli beton basamaklı tribünü olacak. Tesiste 350 metrelik yürüyüş yolu da olacak. Gece kullanımın da uygun olan tesiste soyunma odaları, duşlar, tuvaletler ve idari kısmın yer alacak.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi