KOMEK'te emlak danışmanlığı kursu!

KOMEK'te emlak danışmanlığı kursu! KOMEK'te emlak danışmanlığı kursu!

Konya Büyükşehir Belediyesi, KOMEK Konya Meslek Edindirme Kursları açtığı kurslarla Konya’ya değer katıyor. 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Bahar döneminde KOMEK’te ilk defa açılan Emlak Danışmanlığı kursu yoğun katılımla devam ediyor.


270 branşta eğitim veren KOMEK Konya Meslek Edindirme Kursları, her zaman Konya’ya değer katan yeni branşlarla eğitim veriyor. KOMEK ’te ilk defa açılan Emlak Danışmanlığı kursu Bosna Hersek Sadrettin Kütükçü Kurs Merkezinde haftada üç gün olarak devam ediyor.


Emlak Danışmanlığı Kurs  öğretmeni Ahmet IŞIK, “ Öncelikle müşteriyle nasıl iletişim kurulacağı, satış tekniklerinin nasıl olması gerektiği, kiralık emlak da ve satılık emlak da uyulması gereken kuralları, ofis düzeni ve bir emlak danışmanının kılık kıyafetinin nasıl olması gerektiği gibi genel kuralların yanı sıra imar ve tapu kadastrolar hakkında da krokiler üzerinde ve ölçekli haritalar üzerinde uygulamalı olarak gösterilmektedir. Ayrıca Emlak Danışmanlığı kursuna katılım oldukça, gelecek dönemlerde talep bu dönem gibi fazla olursa daha yüksek modüllü olarak da açılabilir” şeklinde konuştu.


KOMEK KALİFİYELİ EMLAK DANIŞMANI YETİŞTİRİYOR.

KOMEK Konya Meslek Edindirme Kurslarında ilk defa açılan Emlak Danışmanlığı Kursu, kursiyerleri tam donanımlı şekilde yetiştirirken, kurs sonunda kursiyerler Milli Eğitim onaylı sertifikalarını alarak meslektaşlarından bir adım önde hayata başlıyorlar.