Konya Mozaikpark satışta! Yüzde 0,64 faiz oranı ile!

Konya Mozaikpark satışta! Yüzde 0,64 faiz oranı ile!


Firma: Somuncu Grup

Proje: Mozaikpark


Tarih boyunca onlarca uygarlığa ev sahipliği yapan Konya’da her geçen yıl pek çok şey değişiyor. Mozaikpark lansmana özel 120 ay vade ve Türkiye Finans’tan yüzde 0,64’den başlayan oranlarla şehrin merkezinde ev sahibi olma fırsatı sunuyor.


Tarih boyunca onlarca uygarlığa ev sahipliği yapan Konya’da her geçen yıl pek çok şey değişiyor. Hayata farklı bir ayrıcalık sunan konut projeleri, konsept yapılar ve yeni merkez binaları hızla yükseliyor. Bu yükselişin temellerini atan firmalar bazen inşa ettikleri projelerle bazen de yaşam alanlarına kattıkları tarzlarıyla sektöre farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Zirvepark ile özel konsept proje üreten firmaların arasına adına yazdıran Somuncu Grup, yeni projesiyle de çok konuşulacağa benziyor. 


Mozaikpark isimli yeni projesi ile Somuncu Grup, değişen Konya’nın değişmeyen merkezine en yakın mesafede herkesin kendi hikayesini yazabileceği gerçek bir ev inşa ediyor. Farklı tip ailelerin mutlu anlarına ev sahipliği yapacak bir yuva için özenle hazırlanan Mozaikpark’ta hem çekirdek, hem de geniş aileler için en fonksiyonel daire tipleri mevcut. Açık mutfaklı, bahçe dubleksli ya da kat dubleksli olmak üzere farklı ihtiyaçlara en uygun şekilde dizayn edilen dairelerin 1+1’den,  5+1’e kadar farklı tip seçenekleri bulunuyor.


Mozaikpark ile gerçek bir evin sahibi olun! 

Mozaikpark, tüm özellikleriyle şehrin tam merkezinde gerçek bir eve sahip olma fırsatı sunuyor. Sadece mimarisiyle değil, konut sektörüne getirdiği yeni anlayışla da diğerlerinden ayrılan projede hiç kullanılmayacak ya da birkaç kez kullanılacak detaylara yer verilmiyor. Bu anlamda  Mozaikpark  gayrimenkul sektöründe tasarımı ve tarzıyla farkını ortaya koyan nadir projelerden biri olarak yer alacak.

Kullandığı çevreye duyarlı malzemeler, merkezi ısıtma, ileri teknoloji yangından korunma sistemi, yüksek hızlı internet altyapısı, fiber optik zayıf akım altyapı sistemi ve merkezi uydu altyapısı yapısı ile Mozaikpark konforlu bir yaşam olanağı sunuyor.

Gökyüzüne açılan teraslarda vakit çok keyifli geçecek

Konfor ve moderniteyi bir arada buluşturan Mozaikpark, içinde yer aldığı yemyeşil dokusu ve huzur veren doğal peyzajı ile Konya’da dikkatleri üzerine çekiyor. Ailenin tüm bireylerinin birlikte mutlu anlarını paylaşabileceği geniş kat bahçelerine yer veren proje, iki bloktan oluşan toplam 8 adet bahçe dubleksini bünyesinde bulunduruyor. Geniş teraslar sayesinde ev sahipleri hem gökyüzündeki yıldızları izlemenin hem de ailesiyle birlikte vakit geçirmenin keyfini sürebilecek.

Şehrin yeni sahipleri, şehrin kalbinde olmanın keyfini yaşıyor

Hz. Mevlana Türbesi’ne 5 dakika mesafede yer alan Mozaikpark, şehrin iş, alışveriş ve turizm merkezlerine yakın bir lokasyonda yer alıyor. Şehrin merkezinde yer alan projenin tüm lokasyonlara yakın olması yaşam ve yatırım değerini arttırıyor.

Lansmana özel fırsatlar!

Mozaikpark lansmana özel 120 ay vade ve Türkiye Finans’tan %0,64’den başlayan oranlarla şehrin merkezinde ev sahibi olma fırsatı sunuyor.


Lansmana özel fırsatları kaçırmamak ve Mozaikpark hakkında detaylı bilgi almak için;


Mozaikpark Konya İletişim Bilgileri 

Tel: 444 9 766 

Web: www.konyamozaikpark.comprojeye sor