Çukurova Balkon

Kopuz Villa Viya'da 425 bin TL'ye müstakil villa!

Kopuz Villa Viya'da 425 bin TL'ye müstakil villa! Kopuz Villa Viya'da 425 bin TL'ye müstakil villa!

Firma: Kopuz Şirketler Grubu

Proje: Villa Viya

Kopuz Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Villa Viya projesi Şile'de yükseliyor. Projede müstakil villaların fiyatları 425 bin liradan başlıyor


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Toplam 52 villadan meydana gelen Kopuz Villa Viya projesi Şile yolu üzerinde, denize 200 metre mesafede yükseliyor. Tamamı 3+1 olarak yapılan villalar müstakil ve ikiz villa olarak tasarlandı.


Kopuz Şirketler Grubu'nun hayat verdiği  Villa Viya  projesi İstanbul’a 30 dakikalık mesafede yükseliyor. Projede 2 adet yüzme havuzu bulunuyor. Çocuklar için ise 4 adet yüzme havuzu inşa edildi. Hemen teslim durumdaki Villa Viya'da 168 metrekarelik müstakil villalar 375 bin TL'ye, 162 metrekarelik ikiz villalar 325 bin TL'ye satılıyor. 


Villa Viya'da yürüyüş ve bisiklet parkurları, özel bahçe ve peyzaj, dinlenme alanları, site içi araç yolları, özel bahçe ve peyzaj düzenlemeleri bulunuyor. Projede güneş enerjisi tesisatı kullanımına hazır durumda. Villa Viya'da özel misafir otoparkı, genel su deposu, bahçe aydınlatma sistemi ve otomatik bahçe sulama sistemi mevcut durumda. 


0216 711 07 07


http://www.villaviya.com.tr


Sinem ÖZTÜRK


projeye sor