Kordon İstanbul nerede?

Kordon İstanbul nerede?

Firma: Ege Yapı

Proje: Kordon İstanbul


Ege Yapı imzasıyla Levent ve Maslak'a komşu konumda hayata geçirilen Kordon İstanbul projesi toplamda 559 daire ve 55 adet mağazadan meydana geliyor. Kordon İstanbul projesi 820 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor.


820 milyon TL yatırım değerine sahip olan Kordon İstanbul projesi  Ege Yapı  tarafından inşa ediliyor. Kordon İstanbul projesi Levent ve Maslak'a komşu konumda hayata geçiriliyor. Projede toplamda 559 daire ve 55 adet mağaza mevcut. 

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 satılık daire seçeneklerinin yer aldığı Kordon İstanbul projesindeki dairelerin büyüklükleri 41 metrekae ile 226 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projeden yüzde 5 peşinatla 120 ay 0,99 faiz oranı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Kordon İstanbul projesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, çocuk oyun kulübü, misafir odası, kütüphane, hobi odaları ve müzik stüdyosu gibi çeşitli ortak kullanım alanları da bulunuyor. 

Kordon İstanbul nerede?
Kordon İstanbul projesi lokasyon olarak; TEM’e 2, metro ve Maslak’a 5, Levent’e 9, Mecidiyeköy ve Nişantaşı’na 10 dakika uzaklıkta yükseliyor. 

Kordon İstanbul nerede?

Kordon İstanbul nerede?

Kordon İstanbul nerede?

Kordon İstanbul iletişim
Tel: (0850) 222 53 43      
Web: http://www.kordonistanbul.com/
Öznur YASLI / Emlakkulisi.com


projeye sor