28 / 05 / 2022

Kordon İstanbul lokasyon

Kordon İstanbul lokasyon

Ege Yapı imzasıyla Levent ve Maslak'a komşu konumda hayata geçirilen Kordon İstanbul projesi toplamda 559 daire ve 55 adet mağazadan meydana geliyor. Kordon İstanbul projesi 820 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor.

Kordon İstanbul'da lansmana özel fırsatlar!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Kordon İstanbul'da lansman dönemine özel fırsatlar sunuluyor. Projede fiyatlar indirimli hali ile 295 bin TL'den başlıyor..

Kordon İstanbul cadde mağazalarında 50 ay vade fırsatı!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Kordon İstanbul projesinin cadde mağazalarında 50 ay vade fırsatı sunuluyor.

Kordon İstanbul'dan ev alana izole tekne tatili hediye!

Ege Yapı imzası taşıyan Kordon İstanbul'dan ev alana izole tekne tatili hediye ediliyor. Projede ödemeler 2022 yılında başlıyor...

Kordon İstanbul'da ödemeler 2022'de!

Ege Yapı imzasıyla Belgrad Ormanı'nın yanı başında yükselen Kordon İstanbul projesinde hemen taşınma fırsatının yanı sıra, ödemeye 2022'de başlama imkanı sunuluyor.

Kordon İstanbul açık hava mağazalarında 60 ay vade farksız ödeme kampanyası!

Güçlü mühendislik altyapısı ile sürdürülebilir projeler inşa eden Ege Yapı, İstanbul Seyrantepe’de çok özel bir yaşam sunan projesi Kordon İstanbul’da bulunan açık hava cadde mağazalarını satışa sundu.

Kordon İstanbul açık hava mağazaları satışta!

Kordon İstanbul açık hava mağazaları satışa çıktı. Projedeki açık hava mağazalarına 60 ay vade imkanıyla sahip olunabiliyor.

The Superior Suites Kordon İstanbul’dan 20 yıl boyunca kira garantisi!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen ve  Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi”  seçilen The Superior Suites Kordon İstanbul” için ön talep toplanmaya başladı. Proje yatırımcılarına 20 yıl kira garantisi sağlamayı hedefliyor. 

Kordon İstanbul The Superior Suites fiyat listesi 2020!

Kordon İstanbul The Superior Suites fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Kordon İstanbul The Superior Suites fiyat listesi 2020 ve proje detayları...

Kordon İstanbul'da teslim fırsatları! 72 ay vade imkanı!

Ege Yapı tarafından Belgrad Ormanı'nın yanı başında hayata geçirilen Kordon İstanbul projesinde hemen teslim daireler, Ege Yapı bünyesinde 72 ay vade fırsatı sunuluyor...

Ege Yapı Kordon İstanbul 2020 fiyat listesi!

Ege Yapı imzasıyla yükselen Kordon İstanbul Belgrad Ormanı yakınlarında konumlanıyor. Peki, 1+0'dan 4+1'e farklı daire tipleri bulunan projedeki daireler ne kadar? İşte Ege Yapı Kordon İstanbul 2020 fiyat listesi...

Ege Yapı Kordon İstanbul güncel fiyat listesi 2020!

Ege Yapı Kordon İstanbul güncel fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. Projede 1+0'dan 4+1'e farklı seçenekleri bulunuyor.

Kordon İstanbul'da 18 ay ödeme yok!

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Kordon İstanbul projesinde yüzde 15 indirim ve 120 ay 0,99 oran sunuluyor. 

Kordon İstanbul'da avantajlı ödeme imkanı!

Ege Yapı tarafından Belgrad Ormanı yakınında geliştirilen ve A sınıfı enerji kimlik belgesine sahip Kordon İstanbul'da ikinci etap satışları devam ediyor...

Maşa ile Koca Ayı Ege Yapı'nın Kordon İstanbul'un satış ofisinde!

Koray Varol Akademi, “Maşa ile Koca Ayı”nın karakterlerini Ege Yapı’nın Levent ve Maslak’ın yanı başında geliştirdiği Kordon İstanbul projesinin tanıtım ofisinde çocuklarla buluşturdu.

Kordon İstanbul lokasyon Haberi

Kordon İstanbul lokasyon

820 milyon TL yatırım değerine sahip olan Kordon İstanbul projesi Ege Yapı tarafından inşa ediliyor. Kordon İstanbul projesi Levent ve Maslak'a komşu konumda hayata geçiriliyor. Projede toplamda 559 daire ve 55 adet mağaza mevcut. 

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 satılık daire seçeneklerinin yer aldığı Kordon İstanbul projesindeki dairelerin büyüklükleri 41 metrekae ile 226 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projeden yüzde 5 peşinatla 120 ay 0,99 faiz oranı ile daire sahibi olunabiliyor. 

Kordon İstanbul projesinde sanat atölyesi, özel sinema salonu, çocuk oyun kulübü, misafir odası, kütüphane, hobi odaları ve müzik stüdyosu gibi çeşitli ortak kullanım alanları da bulunuyor. 

Kordon İstanbul nerede?
Kordon İstanbul projesi lokasyon olarak; TEM’e 2, metro ve Maslak’a 5, Levent’e 9, Mecidiyeköy ve Nişantaşı’na 10 dakika uzaklıkta yükseliyor. 

Kordon İstanbul nerede?