08 / 02 / 2023

Kredi çekmek için maaş ne kadar olmalı?

Kredi çekmek için maaş ne kadar olmalı?

Kredi çekmeden önce vatandaşlar bu konuda bilgi sahibi olmak istiyor. Özellikle kredinin maaşla olan bağlantısı, maaşın kredi çekmek için ne kadar olacağı sorgulanıyor. İşte detaylar!BUGÜN EMEKLİ OLSAM NE KADAR MAAŞ ALIRIM?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) kasım ayında enflasyon rakamlarını duyurdu. Tüketici Fiyat Endeksi kasımda yüzde 2,88 artış gösterdiği belirtildi. Yıllık enflasyon yüzde 84,39 yükseldi. Emekli maaşı hesaplaması, çalışma günü, prim ödemesi gibi pek çok kritere göre değişiklik göstermektedir.

SGK da kendi sitesinde yer verdiği maaş ve emeklilik zamanı bilgileri ile birlikte, kesinlik içermeden emekli olduğunuzda alacağınız maaş açık bir şekilde belirtiliyor.

Kredi çekmek için maaş ne kadar olmalı?

İşte kredi çekmeye dair merak edilen diğer detaylar…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön