05 / 02 / 2023

Kripto para piyasasında neler oluyor? Bitcoin, Ethereum ve Ripple yükselecek mi? 

Kripto para piyasasında neler oluyor? Bitcoin, Ethereum ve Ripple yükselecek mi? 

Kripto para piyasasındaki son durum merak ediliyor. Peki Kripto para piyasasında neler oluyor? Bitcoin, Ethereum ve Ripple yükselecek mi? Ekonomist Tunç Şatıroğlu açıkladı...BTCHaber TV yaptığı yayınlarla Türk kripto ve finans piyasalarına ışık tutuyor. Emirhan Erdoğan moderatörlüğünde gerçekleşen canlı yayında Ekonomist Tunç Şatıroğlu finans piyasalarındaki son gelişmelerle birlikte gündemi değerlendirdi ve analizlerini açıkladı. 

Programda; Tron’un Dominika hükümetiyle yaptığı iş birliği, Güney Kore’nin Blockchain tabanlı kimlik projesi, Bank of Amerika’nın kripto kullanımı araştırması gibi pek çok konu masaya yatırıldı. 

Kripto para piyasasında neler oluyor? Bitcoin, Ethereum ve Ripple yükselecek mi?  

Kripto para ve blokzincir ile ilgili en son haberleri okurlarıyla buluşturan BTCHaber’in YouTube kanalı BTCHaber TV, yaptığı yayınlarla kripto para, blockchain ve küresel ekonomideki gelişmeleri izleyicilerine aktarıyor. 

Bu hafta yayınlanan programda Tron’un Dominika hükümetiyle gerçekleştirdiği iş birliği, Güney Kore’nin Blockchain tabanlı kimlik projesi, Bank of Amerika’nın kripto kullanımı araştırması gibi gündem maddeler değerlendirildi. Emirhan Erdoğan moderasyonundaki yayında Ekonomist Tunç Şatıroğlu, gündem değerlendirmelerinin yanı sıra piyasalara dair analizlerini de aktardı. 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön