28 / 06 / 2022

Kripto para verileri resmen açıklandı! Türkiye çok şaşırttı!

Kripto para verileri resmen açıklandı! Türkiye çok şaşırttı!

Cambridge Alternatif Finans Merkezi son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimleri ile ilgili yaptığı araştırmayla, en fazla pay sahibi olan ülkeleri gösterdi. İşte o araştırmanın detayları...İnternet ortamında satılan sanal para birimi şeklinde de bilinen kripto para veya coinler günümüzde de yaygınlaştı. Hatta bazı ülkeler resmi para birimlerini son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimlerinden biri olan Bitcoin yaptı. 

Kripto para verileri resmen açıklandı! Türkiye çok şaşırttı!

Cambridge Alternatif Finans Merkezi son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto para birimleri ile ilgili bir araştırma yaptı. İşte o araştırmanın detayları...
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.