29 / 03 / 2023

Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek!

Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, "Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek" başlıklı analizini kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 7 maddelik analizi...Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, kendi Twitter hesabı http://twitter.com/TebernKireci1'den, "Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek" başlıklı analizini kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 7 maddelik analizi...

Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek!

1) "Kripto paralardan çok insan mağdur olacak" dediğimde "Hocam sen eski kafalısın. Bu işlerden anlamıyorsun" diyenler vardı.

Neredeler şimdi?

2) Bir kez daha tekrarlıyorum. Bu birinci dalga. Bu dalgaların devamı var. Filmin sonunda 100 binlerce insan kripto para mağduru olacak.

3) Yatırım bilgi ve sabır işidir. Binlerce yıldır yatırımın temel prensibi budur. Kısa sürede çok para kazanmak isteyenlere yardımcı olmaya gönüllü çok insan çıkar:)

4) Kripto paraların yükseliş eğiliminde olduğu süreçte gelen bir düzeltmede Thodex gibi Türkiye'nin en büyük kripto para organizasyonlarından biri çöktü. Düzeltme biraz daha derinleşirse çöküşlerin devamı gelir.

Kripto paralar daha çok insanı mağdur edecek!

5) Genel olarak 2021'de kripto paralar kazandırmaya devam edecek. Ama düzeltmeleri de olacak. Bu düzeltmelere hazır olun. Ayrıca bu oyunu düzgün oynayın. Yüksek gerilim hattı gibi. Şakası yok.

6) Sektörde çok düzgün ve kurumsal şirketler olduğu gibi kolpacılar ve üç kağıtçılar da çok. Çok dikkatli yatırım yapılması gereken bir alan.

7) Thodex, kripto para piyasasındaki ilk büyük vurgun. Ama son vurgun olmayacak. Devamı gelecek. Halkın finansal okur yazarlığının düşük olduğu toplumlarda "Tosuncuklar" eksik olmaz. Tosuncuklar, kısa sürede zengin olmak isteyenlerden yardımını esirgemez:)

Ticaret açısından Yahudilerle Türklerin farkları!

2021'de piyasaları neler bekliyor?

Tebernüş Kireçci'yi Twitter'den takip etmek için tıklayınız

Tebernüş Kireçci'nin yazılarını okumak ve yorum yapmak için tıklayın
Geri Dön