Küçükçekmece Gülpark Suits ödemeleri!

Küçükçekmece Gülpark Suits ödemeleri!


Firma: Gül Yapı - Çebi Yapı - Liv Yapı

Proje: Gülpark Suits Sefaköy


TEM’e 4.5 kilometre mesafede bulunan projede 45 adet daire, 11 adet dükkan bulunuyor. Küçükçekmece Gülpark Suits ödemeleri kapsamında 12 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede yüzme havuzu, mağazalar, 7/24 özel güvenlik sistemleri, hamam, otopark, teras bahçeleri ve süs havuzları, sauna, kafeterya gibi donatılar yer alıyor.


Toplam 45 adet daire, 11 adet dükkan ve 1 adet süper marketten meydana gelen Küçükçekmece Gülpark Suits projesinde daire tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje tek blok şeklinde yükseliyor. 


Ulaşım bilgileri kapsamında proje çevre restoranlara 200 metre, hastaneye 500 metre, Atatürk Havalimanı’na,  E-5 Karayolu'na ve 212 Alışveriş Merkezi'ne 3 kilometre, okula 400 metre, TEM’e 4.5 kilometre mesafede bulunuyor. 


Ödeme seçenekleri kapsamında Küçükçekmece Gülpark Suits projesinde yüzde 25 peşinat yapıldığında, kalan yüzde 75'lik bedel için banka kredisi ile taksit veya firma bünyesinde 12 ay taksitlendirme sağlanıyor. 


Küçükçekmece Gülpark Suits ödemeleri kapsamında daire fiyatları metrekare birim bazında 4 bin TL'den başlıyor ve 4 bin 500 TL'ye ulaşıyor. İstanbul Küçükçekmece Sefaköy'de bulunan proje Gül Yapı, Çebi Yapı ve Liv Yapı imzası taşıyor.


Adres bilgileri: İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Cad. No:1 Küçükçekmece Sefaköy / İstanbul (Polis Karakolu Yanı)

Telefon: 0212 471 0 420

Web: www.gulparksuits.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor