Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim?

Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim? Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim?

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Dumankaya Cadde

Dumankaya Cadde projesi İstanbul Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor...
Dumankaya Cadde projesi lokasyon olarak İstanbul Kurtköy'de konumlandırılıyor.  Dumankaya İnşaat  tarafından yaşama geçirilen  Dumankaya Cadde  Kurtköy projesinde 49 ticari bölüm ve 303 adet daire bulunuyor.


23 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Kurtköy Dumankaya Cadde Evlerinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.
10 katlı 3 blok halinde yapılan Dumankaya Cadde projesinde dairelerin alanları 56 metrekare ile 107 metrekare arasında değişiyor.


Dumankaya İnşaat Cadde Kurtköy fiyat listesi kapsamında projede bulunan home ofisler 225 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 


Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim?


Dumankaya Cadde projesinde çocuk oyun alanları, fitness center, teras bahçeleri, resepsiyon, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, yürüyüş parkurları, toplantı odaları ve 24 saat güvenlik hizmetleri sunuluyor. Kurtköy Dumankaya Cadde ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak hemen teslim cevabı veriliyor.


Dumankaya Cadde Kurtköy ulaşım:
Telefon: 0216 482 88 98

Web Adresi: www.dumankaya.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor