Kurtköy W Roof adres!

Kurtköy W Roof adres! Kurtköy W Roof adres!

Firma: Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı

Proje: W Roof

Kurtköy W Roof adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Teslimlerin 2015 yılının sonunda yapılması planlanan W Roof Kurtköy 13 bin metrekare alan üzerinde 2 blok halinde yükseliyorErguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı imzası taşıyan W Roof Kurtköy, İstanbul Anadolu yakasında Pendik'e bağlı Kurtköy'de yer alıyor. Kurtköy W Roof adres bilgilerinden önce projeden bahsedelim.


W Roof Konut tipleri  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin alanları 68 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor. 


W Roof projesi 13 bin metrekare alan üzerinde 2 blok halinde yükseliyor. 16 farklı daire tipi içeren proje toplam 206 adet konut ve 1500 metrekare ticari alandan meydana geliyor.


W Roof teslim tarihi 2015 yılı sonu olarak olarak belirlendi. W Roof Kurtköy fiyat için satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.


W Roof Kurtköy sosyal olanakları arasında sauna, yüzme havuzu, fitness merkezi, dinlenme alanları çocuk oyun alanları ve buhar odası yer alıyor.


Kurtköy W Roof adres!

Kurtköy W Roof adres: Yenişehir Mah. Millet Cad. No:22 Kurtköy / Pendik


W Roof Kurtköy iletişim

Tel : 0850 532 09 99

Web: http://wroofkurtkoy.com/


projeye sor