Çukurova Balkon

Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Ziyaeddin Emre Ertekin, Cevat Karahan ve Hayrettin Ataş ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Ziyaeddin Emre Ertekin, Cevat Karahan ve Hayrettin Ataş ortaklığında kuruldu. 

 

Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistk tesisler,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kirayavermek...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

 


Kut Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi adres; MAHMUTBEY MH.TAŞOCAĞI YOLU CD. AĞAOĞLU MY OFF.212 ST.3/396 BAĞCILAR