Kuzey Marmara Otoyolu ihalesinin tarihi belli oldu!

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesinin tarihi belli oldu!

Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yollan dahil Kurtköy-Akyazı kesimi ile Kınalı-Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak...


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM), Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesinin bağlantı yolları dahil Kurtköy-Akyazı kesimi (Asya kesimi) ile Kınalı-Odayeri kesiminin (Avrupa kesimi) yapım, işletim ve devrine ilişkin ihale ilanlan, Resmi Gazete'de yayımlandı. İlanlara göre, ihaleler, 6 Mart 2015 saat 10.30'da KGM'nin Küçük Toplantı Salonunda, kapalı teklif alma usulüne göre yapılacak. 


İstekliler, ihale dosyalarını 4 Kasım 2014'ten itibaren KGM İşletmeler Dairesi Başkanlığında ücretsiz görebilecek ve KDV dahil 50 bin lira bedel karşılığında satın alabilecek, istekliler, dosya bedeli KGM Muhasebe, Kesin Hesap ve Raporlama Şubesi Müdürlüğüne yatırmalarının ardından, ajdıkları makbuz karşılığında KGM İşletmeler Dairesi Başkanlığına müracaat ederek ihale dosyasını alabilecek.


Yedigün Gazetesi