Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ne zaman

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ne zaman

Kuzey Marmara Otoyolu Nakkaş-Başakşehir kesimi yapımıyla ilgili ihale 21 Mayıs'tan 30 Haziran'a ertelendi.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ertelendi!

Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesi üçüncü kez ertelendi. Karayolları Genel Müdürlüğü'nün erteleme kararı Resmi Gazete'de yayınlandı.

Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları ihaleleri 3. kez ertelendi!

3.Boğaz Köprüsü kapsamında Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları ihaleleri 7 Temmuz ve 30 Haziran olarak açıklanmıştı.Kurktköy-Akyazı bağlantı yolu kesim ihalesi 31 Ağustos'a, Kınalı-Odayeri bağlantı yolu kesimi 7 Eylül 2015 tarihine ertelendi.

Üçüncü köprü bağlantı yolları ihalesi ertelendi!

Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesi ikinci kez ertelendi. İhaleler 30 Haziran'da ve 7 Temmuz'da gerçekleştirilecek.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ne zaman?

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, ulaşım ağının hızla geliştiği Kocaeli’deki yatırımlar hakkında bilgiler vererek Kuzey Marmara Otoyolu ile ilgili ihalenin 6 Mart 2015 tarihinde yapılacağını söyledi.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi 6 Mart'ta!

Bakan Işık, 3. Boğaz Köprüsü'nün de dahil olduğu Kuzey Marmara Otoyol Projesi ile ilgili yapım, işletim ve devrine ilişkin ihalelerin, 6 Mart 2015'te yapılacağını söyledi.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi 6 Mart 2015'te!

Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki köylerde incelemelerde bulunan Fikri Işık, ulaşım ağının hızla geliştiği Kocaeli'deki yatırımlar hakkında bilgiler vererek Kuzey Marmara Otoyolu ile ilgili ihalenin 6 Mart 2015 tarihinde yapılacağını söyledi.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesinin tarihi belli oldu!

Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yollan dahil Kurtköy-Akyazı kesimi ile Kınalı-Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak...

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi 2015'te yapılacak!

Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yollan dahil Kurtköy-Akyazı kesimi ile Kınalı-Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ne zaman?

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kurtköy - Akyazı (Asya) ile Kınalı-Odayeri (Avrupa), bağlantı yolları da dahil olmak üzere ayrı ayrı yapım, işletim ve devri şeklinde ihaleye açılacak.

Kuzey Marmara Otoyolu için ihale ilanına çıkıldı!

Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi bağlantı yolları dahil Kurtköy-Akyazı kesimi ile Kınalı-Odayeri kesiminin yapım, işletim ve devrine ilişkin ihaleler, 6 Mart 2015'te yapılacak

Kuzey Marmara Otoyolu'nun tünel inşaatı Sultangazi'deki konutlara zarar verdi iddiası!

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu'nun hazırladığı rapor, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamındaki tünel inşaatının Sultangazi ilçesindeki Gazi Mahallesi ve Zübeyde Hanım Mahallelerindeki evlere verdiği hasarı tespit etti.

Kuzey Marmara Otoyolu ile ilgili soru önergesi verildi!

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Erdoğdu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Zamanın ve konforun değeri Kuzey Marmara Otoyolu ile yeniden belirlendi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu'nun sadece Marmara'nın değil, tüm Avrasya Bölgesi'nin ulaşımında ve ticaretinde hayati bir rolü olduğunu açıkladı.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun yeni kesimleri yarın trafiğe açılacak!

Kuzey Marmara Otoyolu'nda bulunan TEM-İzmit-1 Kavşağı ile TEM-Akyazı Kavşağı arası kesim yarın hizmete açılıyor. 

Kuzey Marmara Otoyolu'nun İzmit-Akyazı bölümü 19 Aralık'ta açılıyor!

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, İstanbul'un çevre illere ve diğer bölgelere ulaşımını büyük oranda kolaylaştıracak olan Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesimi olan İzmit-Akyazı bölümünde incelemeler yaptı.

Kuzey Marmara Otoyolu olası felakette İstanbul'u kurtaracak!

Kuzey Marmara Otoyolu hakkında konuşan Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Kuzey Marmara Otoyolu'nun olası bir depremde İstanbul'u kurtaracağını dile getirdi. 

Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesimi açılış için gün sayıyor!

İstanbul'un çevre illere ve diğer bölgelere ulaşımını büyük oranda kolaylaştıracak olan Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesimi olan İzmit-Akyazı bölümü, 26 Aralık tarihinde açılacak

Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesimi 26 Aralık'ta hizmete açılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye Raylı Sistem Araçları Anonim Şirketinin (TÜRASAŞ) Adapazarı ilçesindeki Sakarya Bölge Müdürlüğü ziyaretinde yaptığı konuşmada Kuzey Marmara Otoyolu'nun son kesiminin 26 Aralık'ta açılacağını dile getirdi. 

Kuzey Marmara Otoyolu Hasdal Başakşehir kesiminde son durum ne?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu Projesi inşaatında Hasdal-Başakşehir kesiminde sona yaklaşıldığını açıkladı. 

Kuzey Marmara Otoyolu için acele kamulaştırma kararı!

Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi kapsamında Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Büyükçekmece ve Çatalca'da yer alan bazı gayrimenkuller acele kamulaştırılacak..

Kuzey Marmara Otoyolu güzergahındaki gayrimenkul fiyatlarında patlama!

400 kilometrelik Kuzey Marmara Otoyolu projesinin Kınalı-Çatalca etabı geçen 9 Mart'ta trafiğe açıldı. Güzergahta ulaşım rahatlarken, yol hattındaki arsa, arazi, konut ve tarlalara talep arttı. Uzmanlar, bölgedeki arazilere talebin devam edeceğini belirtiyor.

Kuzey Marmara Otoyolu inşaatında yüzde 97 fiziki ilerleme sağlandı!

İstanbul'un batısında devam eden Kuzey Marmara Otoyolu Projesi çalışmaları, koronavirüs önlemleri çerçevesinde devam ediyor.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit Etabı açıldı! 

400 kilometreden oluşan 5 milyarlık yatırım bedelli Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit Etabı'nın açılışı yapıldı.

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ne zaman Haberi

Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi ne zaman

Yap-İşlet-Devret Modeli ile (YİD) yapılması planlanan Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Nakkaş-Başakşehir (Bağlantı Yolları Dahil) kesimi ihalesinin 30 Haziran'a ertelendiği açıklandı.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Karayolları Genel Müdürlüğü'nün ilanına göre, daha önce 21 Mayıs'ta yapılacağı açıklanan ihale tarihi, 30 Haziran olarak belirlendi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünden:

Yap-İşlet-Devret Modeli ile ihale edilmek üzere 27.03.2020 tarihli ve 31081 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi NakkaşBaşakşehir (Bağlantı Yolları Dahil) Kesimi işine ait daha önce 21.05.2020 Saat:10:30 olarak açıklanan ihale tarihi ve saati 30.06.2020 Saat:10:30 olarak değiştirilmiştir. İlgililere duyurulur. 
 

Asya ve Avrupa kıtası birleşiyor! Kuzey Marmara Otoyolu...