28 / 05 / 2022

Kuzu Effect'ten Cem Bölükbaşına büyük destek!

Kuzu Effect'ten Cem Bölükbaşına büyük destek!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Vefa Kuzu'dan Milli sporcu Cem Bölükbaşı'na büyük destek geldi. Yapmış olduğu son basın toplantısında Vefa Kuzu,Formula 2'de mücadele vereceğini söyledi. İnşaat sektöründeki önemli markalardan biri olan Kuzu Grup, gelecek sezonda Formula 2’de mücadele veren Cem Bölükbaşı’nın ana sponsorlarından oldu. Yapılan basın toplantısında yakın dostu olan Cem Bölükbaşı’nın yanında olan  Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Vefa Kuzu, Bölükbaşı’nın en büyük destekçisi olacaklarını dile getirdi.

Milli sporcu Cem Bölükbaşı, gelecek sezon Formula 2'de mücadele vereceğini yaptığı basın toplantısında açıkladı. Cem Bölükbaşı, Formula 2'de Charouz Racing System takımında yarışacak. Yapılan basın toplantısında açıklama yapan Cem Bölükbaşı, "Çok farklı bir döneme başlıyoruz. Bizim için çok önemli bir gün. Son 2 ayda uykularımızın kaçtığı çok oldu. Formula 2 Abu Dabi testleriyle başladı her şey. İlk defa bindiğim bir otomobil oldu. Çok hızlı bir yıl oldu. Formula 3 Asya ilk katıldığım tek koltuklu yarıştı. 3-4 senede F3'ten F2'ye çıkışlar oluyor genelde. Bizim için çok hızlı bir süreç oldu" ifadelerini kullandı.

Kuzu Effect ten Cem Bölükbaşına büyük destek!

 BÖLÜKBAŞINA DESTEK VERDİ

Çıktığı yolda arkadaşı Cem Bölükbaşı’na büyük destek veren ve düzenlenen basın toplantısında yerini alan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Vefa Kuzu, yapmış olduğu açıklamada “Cem Bölükbaşı’nın yeteneğine ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğine ve bu sezon yarışacağı 28 yarışın tümünde önemli başarılar sağlayacağına inanıyoruz. Yakın dostum olmasının yanında Cem; aynı zamanda ülkemizin yetiştirdiği, alanında çok önemli yerlere gelmiş genç bir sporcu. Ülkemizi başarı ile temsil eden sporcularımız ülkemiz sporu için büyük değer. Hem Cem Bölükbaşı’nın hem de diğer sporcularımızın Kuzu Grup olarak maddi ve manevi her zaman destekçisi olacağız”şeklinde konuştu.