Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy satılık!

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy satılık!


Firma: Kuzu Grup

Proje: Sea Pearl


Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy satılık daire alanları minimum 88 metrekare olarak tasarlandı. Teslim tarihi 2017 yılı Temmuz ayı olarak belirlenen projede 36 ay 0 faiz imkanı ile ödeme seçeneği sunuluyor.


İstanbul'un Bakırköy ilçesine bağlı, Ataköy bölgesinde inşa edilen  Sea Pearl  Konutları 53 bin 900 metrekare inşaat alanına sahip. Projede yüzde 10 peşin ödeme yapıldığında, kalan kısım 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor.


Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy satılık daire fiyatları metrekare bazında 7 bin 200 dolardan başlıyor. Denize sıfır konumda hayata geçirilen projede 631 adet daire yer alıyor.Sea Pearl Ataköy'de yüzde 5 peşin ödeme yapıldığında; kalan kısım banka kredisi ile ödeniyor veya 48 ay vadelendiriliyor. Proje  Kuzu Grup  imzası ile hayata geçiriliyor.


Teslimlerinin 2017 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanan Sea Pearl Ataköy Konutları'nın spor alanları, alışveriş alanları ve yürüyüş yolları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.


Yaklaşık 2,7 milyar dolar yatırım bedeli ile inşa edilen Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy satılık konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salondan oluşuyor. 


Kuzu Grup Sea Pearl iletişim

Telefon: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor