10 / 08 / 2022

Kylie Jenner, Rihanna, Adele ve daha birçok ünlünün milyonluk malikaneleri!

Kylie Jenner, Rihanna, Adele ve daha birçok ünlünün milyonluk malikaneleri!

Dünyaca ünlü yıldızlar milyonluk evleri ile görenleri büyüledi! Kanye West-Kim Kardashian, Jennifer Lawrence, Kylie Jenner, Rihanna, Brad Pitt- Angelina Jolie ve daha pek çoğunun evi görenlere şok yaşatacak! İşte detaylar...Dünyaca ünlülerin yaşadıkları yerleri hiç merak ettiniz mi? Eminiz ki hepiniz şarkıları ile hit olmuş şimdi ise kendi markasını kurmuş olan Rihanna'nın yaşadığı yeri merak etmişizdir ya da kendi kozmetik markası olan reality şov yıldızı Kylie Jenner'ın evini. Kanye West-Kim Kardashian çiftin eski evi, pek çok kişinin hayatına Açlık Oyunları film serisi ile giren yeteneği Oscar ile tescillenmiş güzel oyuncu Jennifer Lawrence'ın evi, Olaylı boşanma sürecinden önce Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin yaşadığı ev, ünlü mankenler Bella ve Gigi Hadid kardeşlerin evi, Justin Bieber ve eşi Hailey Baldwin'in evi ve sesi ile herkesi büyülemeyi başaran İngiliz şarkıcı Adele'in evi hakkında merak ettiğiniz her şey...

Kylie Jenner, Rihanna, Adele ve daha birçok ünlünün milyonluk malikaneleri!

Rihanna ve kendine özel sarayı!

Rihanna'nın evi pek çok ünlü gibi, Los Angeles'da fakat bulunduğu semte öyle herkes adımını atamıyor çünkü evi Hollywood Hills'de. Hollywood Hills Kaliforniya'nın herkese açık olmayan ve aşırı zengin semtlerinden birisidir. 

Rihanna'nın Hollywood Hills'de konumlanan sarayları andıran evi tam tamına 6.8 milyon dolar değerindedir. Rihanna ağızları açık bırakan bu parayı ise boşa harcamamış gibi görünüyor. Şimdilerde ASAP Rocky ile çocuk sahibi olmak üzere olan Rihanna'nın evinde tam 6 yatak odası ve 8 banyosu bulunuyor. Dekorasyonunda ise her bir parça özenle düşünülmüş bu ev paparazilerden nefret eden Rihanna'nın kendine özel cenneti gibi...

Kylie Jenner, Rihanna, Adele ve daha birçok ünlünün milyonluk malikaneleri!

Kylie Jenner'ın 12 Milyonluk Malikanesi

Kylie Jenner tüm ailesi ile birlikte Hidden Hills'de yaşıyor. Annesi Kris, ablaları Khloe ve Kim Kardashian'da bu semtte yaşıyor ve hepsinin evi birbirine oldukça yakın masallarda gibi sıra sıra dizilmiş şatolarda yaşıyorlar.

İkinci çocuğunu dünyaya getiren Kylie Jenner'ın evinde spa odasından, sinema salonuna kadar her şey var! Tam 11 banyosu bulunan bu malikanede 8 yatak odası bulunuyor. 12 milyon değerinde olan bu saray gibi evde ise Kylie Jenner, Travis Scott, küçük sevecen kızı Stormi ve adını henüz bilmediğimiz ama ilk olarak Wolf ismi konan çocuğu ile birlikte yaşıyor!

Peki, Kim Kardashian-Kanye West çiftinin ve diğer ünlülerin evleri ne kadar?