Labek Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Labek Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Labek Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Labek Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Usame Lebeg tarafından kuruldu.


Labek Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Usame Lebeg tarafından kuruldu.

Labek Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek. 2- Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. 3- Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. 4- Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek. 5- Uzun ve kısa dönemli olmak üzere her türlü kara taşıtları otobüs, kamyon, minibüs ve otomobil v.b. araçları kiralamak, kiraya vermek ve oto kiralama (rent-a car) isini tüm boyutları ile yapmak.

Adres: Fatih Mah. 956.Sok. Gümüşevler 2 Sit. B Blok Apt. No:7/1/2 ESENYURT