01 / 02 / 2023

Land Rover Discovery’nin eylül fiyatları açıklandı! İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

Land Rover Discovery’nin eylül fiyatları açıklandı! İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

Arazi aracı üreticisi Land Rover’ın performans modeli olan Discover, cep yakan fiyatlarıyla Türkiye’de de satışa çıktı. İşte, Land Rover Discovery'nin 22 Eylül 2022 fiyat listesi…Land Rover Discovery’nin eylül fiyatları açıklandı! İşte 22 Eylül 2022 fiyat listesi…

Dostlarınız veya çocuklarınızla birlikte yedi kişi bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız, yedi kişilik Land Rover Discovery size her gün kullanabileceğiniz mükemmel bir çözüm sunuyor. Stadyum tipi koltuk düzeni ve her sırada ısıtmalı koltuklarla araçtaki herkes kusursuz konfor içerisinde yolculuk yapabiliyor.

Kapılardan gizli bölmelere kadar her noktasında cepler bulunan Land Rover Discovery’de birden fazla USB-C şarj noktası, bir düğmeyle ikinci ve üçüncü sıra koltukların konfigüre edilebilmesi, rakipsiz bir esneklik sağlıyor.

Discovery hayatınızı kolaylaştırmak için çok çeşitli özellikler sunarken, elektrikli harekete duyarlı bagaj kapağı sayesinde elleriniz dolu olsa bile bagaj kapağını açıp kapatabiliyorsunuz. Etkinliklerde kullanmak üzere veya çocuklarınızın çamurlu botlarını değiştirirken elektrikli iç bagaj kapağına da oturabiliyorsunuz.

Peki Land Rover Discovery'nin teknik özellikleri neler? İşte, Land Rover Discovery'nin teknik özellikleri ve 22 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön