Larissa By Kumova Bursa'da teslimler Mart 2015'te!

 Larissa By Kumova Bursa'da teslimler Mart 2015'te!


Firma: Ömer Kumova İnşaat

Proje: Bulvar Plus


Ömer Kumova inşaatın beklentilerin üstünde bir yaşam sunan son projesi Larissa By Kumova; Bursa’nın yükselen değeri Özlüce bölgesinde planlanmıştır.Özlüce bölgesi Bursa’nın şehir plancılığının en güzel uygulandığı bölge olması bakımından gün geçtikçe değeri artmaktadır. Cadde ve sokaklarda bisiklet yolları, yürüyüş yolları ve oturmuş alt yapısı ile yaşamın daha rahat ve huzurlu bir olmasına olanak sağlamaktadır. 


Proje Özlüce’de Özel Şahinkaya okullarının giriş kapısının tam karşısında planlanmıştır.

Projemiz 3.150 m2 arazi üzerinde 2 blok 38 daireden oluşmaktadır. Projedeki binalar 4 kat olarak yapılacaktır. Konutlar 159 m2 3+1 normal kat ve 300 m2 5+1 çatı dubleks olarak planlanmıştır. 


Konutlar içerisindeki standart uygulamalarda; Oda termostat uygulamalı yerden ısıtmalı merkezi sistem, daire girişinde evdeki bütün elektrik tesisatı kesen alt yapı, laminant parke uygulamaları, İtalyan NOUVA CUCİNE mutfak dolapları, ahşap oda iç kapıları, asma tavan yapımı, giysi odası dolapları, portmanto dolapları yapımı, banyo ve yer seramikleri vb. tüm iç dekorasyon imalatları sunulacaktır. Bu uygulamalardaki renk alternatifleri iç mimarımız eşliğinde müşterilerimiz tarafından seçilecek olup bu seçimler için herhangi bir ek ücret alınmayacaktır.


Proje genelinde yüzme havuzu, 1 araçlık kapalı otopark, Fitness salonu ,Sauna ve soyunma odaları, 24 saat güvenlik, Basketbol sahası, Profesyonel site yönetimi, Dinlenme ve oyun salonu yer alacaktır.

Mart 2013 inşaatına başlayacağımız projemiz Mart 2015 tarihinde teslim edilecektir.


Projemiz Ertuğrulkent metro istasyonuna 1 km,  İzmir  yoluna 2 km, NOSAB sanayi bölgesine 2 km, sağlık ocağına 250 m, Özel Şahinkaya okullarına 50 m, Özel Kültür Okullarına 100 m, Akuğur Avm’ye 100 m, Şaypa Avm’ye 600 m, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarına 100 m mesafe bulunmaktadır.

Ayrıca Acıbadem hastanesine 8 km, Rentıp hastanesine 10 km, Anadolu Hastahanesine 6 km, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine 6 km mesafededir.LARİSSA BY KUMOVA SATIŞ OFİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ :

Telefon: 0 224 451 39 39

GSM: 0 542 523 16 72

Web        : www.kumova.com

Satış Ofisi        : Odunluk Mah. Liman Cad. Plaza Kumova kat:6 Nilüfer Bursa


projeye sor