LG robot süpürgesi Hom-Bot Square Türkiye’de satışa sunuldu!

LG robot süpürgesi Hom-Bot Square Türkiye’de satışa sunuldu! LG robot süpürgesi Hom-Bot Square Türkiye’de satışa sunuldu!

Görüntüyü hafızasına alarak harita çıkaran ve odayı buna göre süpüren LG robot süpürgesi akıllı ve sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor...
LG Electronics, inovatif robot süpürgesi Hom-Bot Square’i Türkiye’de pazara sundu. Hom-Bot süpürgenin yeni modeli olan Square, diğer robot süpürgelerden farklı olarak kare biçiminde tasarıma sahip. Hom-Bot Square’de, bir önceki modele göre daha uzun ve geliştirilmiş fırçalar bulunuyor. Böylece en zor köşelerden bile toz kolay şekilde temizleniyor. 


Sensitive Dual Eye 2.0 kamera sensörleri odanın zeminini tarıyor, görüntüyü hafızasına kaydediyor. Sonrasında uygun bir harita çıkararak süpürme işlemini buna göre yapıyor. Süpürgenin üzerinde bulunan ultrasonik ve kızılötesi sensörler, oda içindeki engellerin algılanmasını sağlıyor. Ayrıca Turbo modu sayesinde halı ve kirli yüzeylerde normal temizlik moduna göre %50 daha güçlü temizlik sağlıyor.


“LG’nin her segmentte kullandığı akıllı teknolojiler tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor” diyen LG Electronics Beyaz Eşya Bölümü Başkan Yardımcısı Moon-bum Shin, “Hom-Bot Square, LG’nin bu stratejisine başarılı şekilde katkı sağlıyor” yorumunda bulundu.