03 / 07 / 2022

Loca Beşiktaş Geliyor! Yeni proje!

Loca Beşiktaş Geliyor! Yeni proje!

Firma: Kütan İnşaat

Proje: Loca Beşiktaş

Kütan İnşaat Beşiktaş'ta hayata geçireceği yeni projesi için harekete geçti. Projede toplam 36 bağımsız bölüm yer alacak.Kütan İnşaat Beşiktaş'ta hayata geçireceği yeni projesi için harekete geçti. Projede toplam 36 bağımsız bölüm yer alacak.

Kütan İnşaat imzasıyla hayata geçirilecek olan proje, Türkali mahallesi. Ihlamurdere caddesi no:121 Beşiktaş'ta yükselecek. 2 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olacak projede toplam 36 bağımsız alan yer alacak. 

Loca Beşiktaş Geliyor! Yeni proje!

Loca Beşiktaş projesi 2 farklı konut tipiyle satışa sunulacak. Projede ki konutlar, 1 oda 1 salon 55 metrekare, 3 oda 1 salon ve 130 metre kareye kadar çıkıyor.

Projede kapsamında inşa edilecek konutlar için; Asansör, jeneratör, kombi,  birinci sınıf malzemeler ve hidrofor su deposu bulunacak.

Loca Beşiktaş Geliyor! Yeni proje!

Nişantaşı’na, Teşvikiye’ye, Beşiktaş sahile, E-5 boğaz köprüsü girişine ve Barbaros bulvarına 5 dakikalık mesafede konumlanan Loca Beşiktaş'ın fiyat aralığı 1 milyon 700 bin TL ile 3 milyon 750 bin TL arasında değişiyor. Loca Beşiktaş projesine peşin ve 3-6-9 ay taksitli ödeme seçenekleri ile sahip olama imkanı sunuluyor.

Beşiktaş Ihlamurdere caddesi üzerinde ve evlendirme dairesine komşu olan projenin inşaatına 10 Kasım 2021'de başlandı. Projenin teslim tarihi ise 30 Ekim 2022 olarak bekirlendi.

Web: http://www.locabesiktas.com

Konutta talepler değişti, sektör dönüştü!

Nurgül Tutar/Emlakkulisi.com


projeye sor