Louis Vuitton, Emaar Square Mall'da mağaza açacak!

Louis Vuitton, Emaar Square Mall'da mağaza açacak!

2010'dan bu yana Bağdat Caddesi'nde bulunan Louis Vuitton da ayrılık hazırlıkları yapıyormuş. Türkiye'de dört mağazayla faaliyet gösteren markanın yeni adresi, yine dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Emaar Square Mall olacakmış...İstanbul'un en ünlü alışveriş caddesi.hiç kuşkusuz Bağdat Caddesi'dir. Birbirinden ünlü yerli ve yabancı markalar burada bulunur. Lüks alışverişin kalbinin attığı yerlerin başında gelir. Son yıllarda kiraların aşırı yükselmesiyle birçok marka ya mağazasını küçülttü ya da Cadde'den ayrıldı.

Dünyaca ünlü markalar da benzer tavırlar geliştirdi. Anlayacağınız Cadde eski havasında değil. Ayrılanlar kervanına dünyaca ünlü bir marka daha ekleniyormuş. 2010'dan bu yana Bağdat Caddesi'nde bulunan Louis Vuitton da ayrılık hazırlıkları yapıyormuş. Türkiye'de dört mağazayla faaliyet gösteren markanın yeni adresi, yine dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Emaar Square Mall olacakmış.

AVM yönetimi Louis Vuitton'u getirerek yılın transferine imza atacakmış. Para'da yer alan habere göre; Emaar yönetimi markayı getirebilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış. Louis Vuitton yılsonuna kalmadan taşınacakmış...