Lüks konut projelerinde herşey dahil!

Lüks konut projelerinde herşey dahil!

GELİR seviyesi arttıkça insanlar daha konforlu ve lüks bir yaşam hayal ediyor. İnşaat firmaları, insanları bu hayallerine kavuşturmak için pek çok projeye imza atarak hayat veriyor...
GELİR seviyesi arttıkça insanlar daha konforlu ve lüks bir yaşam hayal ediyor. İnşaat firmaları, insanları bu hayallerine kavuşturmak için pek çok projeye hayat veriyor. İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Altunizade, Taşdelen, Kağıthane, Ataşehir, Selamiçeşme, Fenerbahçe, Çamlıca, Kandilli semtlerinde, Avrupa Yakası'nda ise Biiyükçekmece, Florya, Bakırköy, İkitelli, Zincirlikuyu, Maslak. Seyrantepe, Zekeriyaköy gibi niş semtlerde inşa edilen lüks konut projeleri gerçekten hayalleri süsleyecek kadar konfor ve seçkinlik sunuyor. LÜKS VE PAHALI 


Yarım milyondan başlayıp 2 milyon TL'yi geçen fiyatlardan evlerin satıldığı lüks konut projelerinde, fiyatları belirleyen etkenler temel olarak lokasyon ve sundukları konfor olarak öne çıkıMİS y°k Fiyatları 500 milyon TL'den başlıyor. Sundukları konforun ise sınırı yok. Lüks konut projeleri hizmet kaliteleri ve lokasyon avantajları ile İstanbul'da lüks yaşamı yeniden tanımlıyor... 


Daha konforlu bir yaşam hayal edenler için üretilen lüks konut projelerinde adeta sınır tanınmıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, saunalar, hamamlar, dinlenme odaları, oyun alanları gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra araçlarını park ettikten sonra otoparktan dairelere çıkan asansörler kadar her şey düşünülüyor. Üst düzey güvenlik hizmetlerinin yanı sıra bir çoğunda resepsiyon ve sekreter, misafir kabulü, vale, bellboy, teknik servis, temizlik, bahçe bakımı gibi rezidans hizmetleri sunuluyor. Kreş ve sağlık hizmeti sunan projeler de var. İşte lüks konut projelerinin sundukları avantajlar, özellikleri ve fiyatları. 


TİLİA 


Sur Yapı, Çekmeköy Taşdelen'de inşa ettiği Tilia projesinin satışına bu ay başladı. Dört blokta 278 konut ve ticari alanlardan oluşan projede, 55 ile 225 metrekare arasında farklı büyüklüklerde 1 + 1, 2+1, 3+1 ve 4+ 1 daire seçenekleri sunuluyor. Yüzde 10 lansman indirimi uygulanan projede, fiyatlar 183 bin ile 530 bin TL arasında değişiyor. 120 ay vadeli banka kredisi kullanarak projeden ev sahibi olmak mümkün. 


Taşdelen doğal kaynak suyu ve Taşdelen Ormanı'nın hemen yanı başında konumlanan projede, "durağan", "akan" ve "taşan" formlarında kullanılan su konseptleri ile mikro klima ortamı oluşturulmuş. ŞEHRİZAR KONAKLARI


Çalık Holding iştiraki GAP İnşaat'ın Altunizade'de inşa ettiği Şehrizar Konaklarımda, 38 blok ve 208 daire bulunuyor. Brüt 147 ile 464 metrekare arasında 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1 ve 8+1 daire seçenekleri bulunan projede, fiyatlar 2 milyon 210 bin TL'den başlıyor. 

İsmi "şehrin bahçesi" anlamına gelen projede, İstanbul'un dokusunu yansıtan bitkilerin kullanıldığı peyzaj düzenlemeleri yapılmış. Geniş bahçeler, kameriyeler ve içerisinde yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, dinlenme ve oyun alanları bulunan sosyal tesislerden oluşan projede, konutların çoğu Boğaz manzaralı. 600 araç kapasiteli beş ayrı otopark katı bulunan proje, kendi içerisinde birkaç bloğun birleştiği mahallelerden oluşuyor. 


Satış ofisi: 0216 557 90 10 Web: sehrizar.com


METROPOL İSTANBUL 

Varyap-GAP İnşaat Ortak Girişimi'nin Ataşehir'de rezidans, ofis, alışveriş merkezi, eğitim kurumu ve rekreasyon alanlarıyla Türkiye'nin en büyük karma projelerinden biri olan Metropol İstanbul projesinde 908 konut, 300 ofis ve 350 mağaza yer alıyor. Rezidans ve ev ofis bloğunda 44.85 ile 258.58 metrekare arasında değişen farklı büyüklükte 1 + 1, 2+1 ve 3 + 1 daire seçenekleri sunulan projede, fiyatlar 362 bin ile 1 milyon 911 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışı devam eden projede, yüzde 1 ile 60 arasında farklı peşinat ve farklı vadelerle taksit seçenekleri sunuluyor. Proje içinde yer alan İstanbul'un en uzun alışveriş caddesi olan Metropol Catwalk ise dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak. Satış ofisi: 0216 455 76 79 Web: metropolistanbul.com 


KORUFLORYA 


Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının İstanbul Florya'da inşa ettiği KoruFlorya projesinde, 52 farklı tipte 298 konul bulunuyor. 3+1'den 7+2'ye kadar farklı daire seçenekleri sunulan projede, fiyatlar 1 milyon 100 bin ile 3 milyon 900 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 1 KDV uygulanan projeden, yüzde 25 peşinat ödeyerek ve yüzde 75 banka kredisi kullanarak ev sahibi olmak mümkün. Satış ofisi: 444 82 52 Web: koruflorya.com 


MALLOF İSTANBUL 


Torunlar GYO'nun îkitelli'de inşa ettiği Mail of istanbul projesi, AVM, ofis, otel ve bin 200 rezidans daireden oluşuyor. 53 ile 216 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 1.5 + 1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunulan projede fiyatlar 273 bin ile 1 milyon 246 bin TL arasında değişiyor. Projede, 150 metrekareden küçük daireler yüzde 1 Tik KDV avantajıyla satılıyor. 


AVM'nin çatısında ve ortak alanlarda konutlara yönelik rekreasyon alanları, bahçeler, yüzme havuzları, jakuzi, çocuk oyun alanları, yürüme ve koşu parkurları, dinlenme köşeleri, toplanma alanları, süs havuzları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası gibi sosyal donatı alanlarına yer verilmiş. AVM içinde ise temalı eğlence parkı, snowpark (kar parkı), 18 salonlu sinema, temalı müze, yöresel mutfakların bir arada sunulacağı Gourmet Center ve botanik park gibi farklı birçok alan var. 


Satış ofisi: 444 26 64 Web: mallofistanbul.com.tr 


SOHO Soyak'ın İstanbul Zincirlikuyu'da inşa ettiği Soho projesinde, 77 rezidans daire ve 3 bin 500 metrekare büyüklüğünde ofisler bulunuyor. 7 katlı tek bloktan oluşan projede, 45 ile 252 metrekare büyüklüğünde 1+1, 1 + 1 dubleks, 2+1 ve 3+1 dubleks daire seçenekleri sunuluyor. Projede, dairelerin fiyatları 388 bin ile 2 milyon 416 bin euro arasında değişiyor. 


Projede, sekreterlik ve resepsiyon, güvenlik ve gözetim, misafir kabulü ve yönlendirme, teknik servis ve bakım hizmeti, ortak alanların temizlik ve bakımı, uyandırma servisi, bellboy, ilaçlama, bahçe bakımı, çöp toplama, yönetici ve idari personel hizmeti gibi rezidans ve concierge hizmetleri ücretsiz olarak sunuluyor. 


Satış ofisi: 444 76 46 Web: soyaksoho.com.tr 


ECLIPSE MASLAK BUSINESS 


Artaş İnşaat'm Maslak'ta inşa ettiği Eclipse Maslak Business projesinde, 1+0, 1 + 1, 2+1 ve 3+1 daireler yüzde 1 KDV'yle satılıyor. 550 konut, 44 ofis ve ticari alanlardan oluşan projede, fiyatlar 326 bin ile 1 milyon 51 bin TL arasında değişiyor. Projeden, yüzde 25 peşinat ve aylık yüzde 0.85 faiz oranı ile 60 ay ya da yüzde 0.86 faiz oranıyla 120 ay vadeyle ev sahibi olmak mümkün. 


24 saat kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı ve kapalı devre güvenlik kamera sistemiyle korunan sitede, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odasının yer aldığı spor tesisinde hobi salonu ve oyun alanları, restoran, kafe ve market alanları gibi sosyal donatı alanları da bulunuyor. 


Satış ofisi: 0212 285 44 54 Web: eclipsemaslak.com


GÖLMAHAL VİLLALARI 


Yalçınlar Group'un Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa ettiği GölMahal Villaları, 38 villadan oluşuyor. 571 ile 587.6 metrekare arasında üç farklı villa seçeneği sunulan projede, fiyatlar villaların şerefiyesine göre 1 milyon 395 bin dolardan başlıyor. 


Kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, restoran, sauna, hamam ve buhar banyosunu içinde barındıran sosyal tesis bulunan projede, villa sahipleri sosyal tesis ve marketin 1/38 hissesine sahip oluyor. Projede 4 bin metrekarelik rekreasyon alanı içinde çocuk parkı ile gölet bulunuyor. 


Satış ofisi: 0212 886 28 63 Web: www.golmahal.comPARA