Soho

Soho

Maslak, istanbul'un Soho'su haline gelecek Maslak ve Levent'in İstanbul'un yeni yüzü olduğunu söyleyen Erol Özmandıracı, "Londra Dubai ve New York'ta bu tip iş bölgeleri sanatla iç içe geçti. Maslak'ta da bu olmalı" dedi..

Lüks konut projelerinde herşey dahil!

GELİR seviyesi arttıkça insanlar daha konforlu ve lüks bir yaşam hayal ediyor. İnşaat firmaları, insanları bu hayallerine kavuşturmak için pek çok projeye imza atarak hayat veriyor...

Londra’daki yeni konutların çoğunu İtalyanlar satın aldı!

Ülkenin en büyük emlak ofislerinden Shaw, yılın 2. çeyreğinde Bloomsbury, Covent Garden, Soho ve Holborn bölgelerindeki yeni konutların yüzde 83'ünün İtalyanlar tarafından satın alındığını duyurdu

Londra'daki yeni konutların çoğunu İtalyanlar satın aldı!

Ülkenin en büyük emlak ofislerinden EA Shaw yılın ikinci çeyreğinde Bloomsbury, Covent Garden, Soho ve Holborn bölgelerindeki yeni konutların yüzde 83'ünün İtalyanlar tarafından satın alındığını duyurdu

Creavit SOHO, farklı bir banyo yorumu!

Creavit’in banyo mobilyalarına getirdiği farklı yorumlardan biri de SOHO. Adını New York Manhattan’ın sanatçı mahallesi SoHo’dan alan bu eşsiz banyo mobilyası, kalite çizgisini bohem konforuyla buluşturan farklı bir anlayışın ürünü

Elsa Hosk evini 3,5 milyon dolara satışa çıkarıyor!

Son dönemin en gözde modelleri arasında yer alan Elsa Hosk, New York Soho'daki tarihi Cast Iron bölgesindeki evini satışa sunuyor.

Buse Terim mağazalaşıyor!

Mert Vidinli, "Soho'daki pop up mağazalar çok rağbet görüyordu. Buse Terim de aynı kafada bir atılım yaparak Mall Design District by Buse Terim adını verdiği bir mağaza açtı" diyor...

Meghan Markle yeni evi için Türk motifleri istedi!

Dört yıl önce İstanbul'da Soho House isimli otelde kalan Meghan Markle, yeni evlerinin de bu otele benzemesini istedi. Markle, duvarlarda Türk motiflerinin kullanılmasını istedi.

New York'ta Instagram fotoğrafı çekmek için ev tasarlandı!

New York'un SoHo mahallesinde, şehrin göbeğinde bir apartman dairesi, Instagram fotoğrafları için tasarlandı. İşte o ev...

Ivanka Trump Türk mermerini dünyaya tanıttı!

Dünyada sadece Türkiye'de bulunan Çizgili Marmara mermeri Ivanka Trump sayesinde dünyanın en lüks projelerine girdi. Ivanka’nın New York’taki Soho Oteli ile duyurduğu mermer, dünyanın en prestijli binalarına girdi.

Evrim Kırmızıtaş, Nurgul Yeşilçay'ın 41. yaşını kutladı!

Evrim Kırmızıtaş, Nurgul Yeşilçay'ın 41. yaşını Asmalımescit Soho House'ta kutladı. Geyece Ömür Gedik,Gül Gölge Saygı gibi isimler katıldı.

Galataport'a 'Gentlemen Club' geliyor!

D.ream adlı şirketle İstanbul'un en popüler adreslerinin sahibi olan Doğuş Grubu'nun patronu Ferit Şahenk ile Soho House'un İstanbul'daki şubesine ev sahipliği yapan Serdar Bilgili. Galata'da 'Patronlar Kulübü' açıyor.

Soho House’da ruhsatsız havuz katı kapatıldı!

İstanbul gece hayatının flaş mekanı Soho House’da havuz gerginliği yaşanıyor. Soho House’un havuz ve Yunan restoranının bulunduğu roof katının neden kapalı olduğu yönünde çeşitli iddialar var.

Soho Yapı Grup Anonim Şirketi kuruldu!

Soho Yapı Grup Anonim Şirketi, 50 bin TL sermaye ile 23 Haziran 'da Ümraniye, Çamlık Mahallesi, Kahraman Sokak 'ta kuruldu.

Yurtbay Seramik hayalini kurduğunuz evi gerçeğe dönüştürüyor!

Doğanın güçlü dokuları ile en çok vakit geçirdiğiniz yaşam alanlarınıza taze dokunuşlar getirin. Yurtbay Seramik’in sunduğu Rose Wood, Soho, Condor, Jüpiter serileriyle hayalini kurduğunuz evi gerçeğe dönüştürmeye başlayın.

Soho Yatırım İnşaat Gayrimenkul Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Soho Yatırım İnşaat Gayrimenkul Dış Ticaret Anonim Şirketi, Murat Zar Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 4 Mart'ta Kadıköy, Caddebostan Mahallesi, Gökçe Sokak'ta kuruldu.

Soho House İstanbul 2015’in En iyi Şehir Oteli seçildi!

Dünyaca ünlü tasarım ve mimarlık dergisi Wallpaper, Aralık 2015 sayısında Soho House İstanbul’u “2015’in En iyi Şehir Oteli” seçti.

Kanada, ABD ve Avrupa’da Yatırım semineri düzenlendi!

Toronto merkezli Global Locales ve çözüm ortaklarının işbirliği ile düzenlenen “Kanada, ABD ve Avrupa’da Yatırım” konulu bilgilendirme semineri, SOHO House Istanbul’da gerçekleştirildi.

Soho Haberi

Soho

Londra, Dubai ve New York'ta iş bölgeleri zaman içinde değişim yaşadı ve sanatla iç içe olan yaşam alanlarına dönüştü. Maslak neden böyle olmasın? Erol Özmandıracı, 42 Maslak projesinin farklılığı ve iddiasını bu noktadan hareketle anlatıyor. Erol Özmandıracı AVM, ofis, rezidans ve otelden oluşan 42 Maslak projesinin yatırımcısı Bay İnşaat Yönetim Kurulu üyesi. Özmandıracı'nm Sun Plaza'daki tüm Maslak'ı kuşbakışı gören ofisinde Maslak'taki hayatı değiştirme iddiasındaki projesini konuşmak için buluştuk. Sohbete geçmeden önce Erol Özmandıracı'yı tanıtalım. Özmandıracı, İngiltere'de B.A. Economics, Syracuse Üniversitede okur. Bir süre yurtdışında çalıştıktan sonra Esteks Dış Ticaret Şirketi'ne geçer. 


Eralteks'in de kurucu ortağı olan Özmandıracı, 1997 yılında Nesim Özmandıracı tarafından kurulan Bay İnşaat'a ortak olur. 

Toplam 950 milyon TL'lik yatırımla hayata geçen 42 Maslak projesini Erol Özmandıracı'dan dinleyelim. 

Genç ve...