Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Bayramapaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Feyzi Yücesoy tarafından kuruldu.Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Bayramapaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Feyzi Yücesoy tarafından kuruldu.
 

Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi konusu:
Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri,termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama, dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ,deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting,su kayağı,yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gereklitesis ve işletmeleri kiralayabilir ve anasözleşmesinde yazılıolan diğer işler.

Lüks Sedef Turizm Şehirler Arası Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi adres: Altıntepsi Mahallesi Yahya Kemal Cad.Otogar Apt.No:93/115 Bayrampaşa