Mahall Ankara’da yaşam sağlıkla devam ediyor!

Mahall Ankara’da yaşam sağlıkla devam ediyor!

Başkent’in yükselen yıldızı Eskişehir Yolu’nun yeni yaşam merkezi Mahall Ankara ilgi çekici etkinlikler devam ediyor. 


Başkent’in yükselen yıldızı Eskişehir Yolu’nun yeni yaşam merkezi Mahall  Ankara  ilgi çekici etkinlikler devam ediyor. Peş peşe inşa edilen bakanlık binaları, kamu kurumlarının yerleşkeleri, şehir hastanesi ve özel yatırımlar ile Başkentin yeni cazibe merkezi haline gelen Eskişehir Yolu’nun yeni gözdesi Mahall Ankara’da özel bir buluşma gerçekleşti.

 

Mahall Ankara, Yrd. Doç. Dr. Tuba Günebak’ın “Cildini Besle” başlıklı seminerine ev sahipliği yaptı. Günebak, Ankaralılara sağlıklı ve genç görünümlü cilt için beslenme tüyoları verdi. Ardından, kozmetik markası Missha katılımcılara güzellik tavsiyelerinde bulundu.

 

Ankara’nın kalbinde özel ofisler
İnşaatı tamamlanan ve teslim edilmeye başlanan Mahall Ankara, Eskişehir Yolu üzerinden günde 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği bir konut, ofis, mağazalardan oluşan farklı ve çok yönlü bir karma proje... 

 

Divan Rezidans, Mahall Ankara’da ev sahibi olanlara otel konforunda, ev sıcaklığı ve rahatlığı yaşatacak. Mahall Ankara, Başkent’in iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının kalbinde özellikle konforlu ofisleriyle dikkat çekiyor. Proje, 315 ofis, 191 home ofis, 246 konut, Divan ayrıcalığı ile 82 rezidans ve 64 mağaza ile pek çok fonksiyonu içinde yer alıyor.