Maltepe'de 2014 yılında satışa çıkacak projeler!

Maltepe'de 2014 yılında satışa çıkacak projeler! Maltepe'de 2014 yılında satışa çıkacak projeler!

Marmara Denizi'ne kıyısı olan Maltepe, Kadıköy-Kartal Metro Hattı'yla ulaşımı da kolay bir ilçe haline geldi. Maltepe, 2014 senesinde de inşaat firmalarının Anadolu Yakası'ndaki tercih ettiği lokasyonlardan biri olacak. İşte belirlenen projeler...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!
1-) Rönesans GYO Maltepe'de karma proje inşa edecek!


Rönesans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Maltepe'de 2014 senesi içinde karma bir proje inşa edecek. Bu yılın ilk yarısında satışa çıkacak proje içinde konutlar, iş merkezi ve alışveriş merkezi yer alacak. 


Toplam 450 ofisten meydana gelecek Rönesans GYO Maltepe Projesi kapsamında 366 konut yer alacak. Rönesans GYO Maltepe projesindeki konut bloğunun sayısı 2 olarak belirlendi. 


Rönesans GYO Maltepe'deki konut blokları 14 katlı tasarlandı. İş merkezinin olduğu blok ise 27 katlı tasarlandı. Rönesans GYO Maltepe'de toplam konut alanı 20 bin metrekare şeklinde belirlendi. 


Rönesans GYO Maltepe projesinde toplam arsa alanı 41 bin 752 metrekare olarak belirlendi. Rönesans GYO Maltepe'de inşaat alanı ise 232 bin 500 metrekare. 


Rönesans GYO Maltepe'de 90 bin metrekarelik 2 bin 200 araç kapasiteli 3 katlı otopark, fitness center, market, kafeler ve giyim mağazaları bulunacak. 


Rönesans GYO Maltepe görsel:
Rönesans GYO Maltepe iletişim bilgileri

Tel : 0212 241 06 03

Web: www.rgy.com.tr


2-) Fullada Evleri'nin 2. etabı 4 ay sonra satışta!


Fullada Evleri projesi, FCA İnşaat tarafından Maltepe'de yükseliyor. Fullada Evleri'nde 1. etap satışları devam ediyor. 


Fullada Evleri'nin 2. etap satışları ise 4 ay sonra başlayacak. Fullada Evleri'nin 2. etabında 4 blok yer alacak. 


Bulunan bu 4 bloktaki konut sayısı ise 350 olarak belirlendi. Fullada Evleri'nin ilk etabında ise 3 blok ve 154 konut yer alıyor. 


2+1 konutlardan meydana gelen Fullada Evleri projesinde konutlar 110 ve 126 metrekare şeklinde tasarlandı. 


Fullada Evleri'nin sosyal yaşam alanlarında sauna, fitness center,  oyun alanları, spor alanları, kapalı otopark ve yüzme havuzu yer alıyor. 


Fullada Evleri görsel:
Fullada Evleri iletişim bilgileri

Tel : 0216 441 91 91 

Web: http://fullada.com/3-) DKY İnşaat'tan Maltepe'ye kentsel dönüşüm projesi!


DKY İnşaat da Maltepe'de 2014 senesinde yeni projesini satışa çıkarmaya hazırlanan firmalardan... DKY İnşaat'ın Maltepe Bağlarbaşı'ndaki projesinin adı; Yeniden Maltepe Evleri olarak belirlendi. 


Yeniden Maltepe Evleri projesi, Tekel Evleri yıkılıp yerine yapılacak. Yeniden Maltepe Evleri için 2/3 oranında çoğunluğun sağlanması için hak sahipleri ile görüşmeler devam ediyor. 


Yeniden Maltepe Evleri'nin bu yılın 2. yarısı içinde başlanması hedefleniyor. 


Yeniden Maltepe Evleri görsel:
Yeniden Maltepe Evleri iletişim bilgileri

Tel : 0216 517 9 517

Web: www.dkyinsaat.com4-) Mar Yapı'dan Maltepe'de 19 bloğu dönüştürecek!


Mar Yapı'nın hayata geçireceği kentsel dönüşüm projesi, Maltepe'nin Dragos Bölgesi'nde yer alacak. 19 bloğun yer aldığı alanı dönüştürecek olan Mar Yapı'nın bu projesi için görüşmeleri sürüyor. 


Mar Yapı Maltepe projesinde tek blok bulunacak. İç avlulu tasarlanan Mar Yapı Maltepe projesinde belli alanlarda 3-4 kat yüksekliğinde geçişler bulunacak. 


Mar Yapı Maltepe projesinde normal konutların yanı sıra dubleks daireler de yer alacak. Mar Yapı Maltepe projesinin arsa alanı ise 61 bin 600 metrekare. 


Mar Yapı Maltepe görsel:
Mar Yapı Maltepe iletişim bilgileri

Tel : 0 212 655 23 60-61 

Web : www.maryapi.com.tr5-) Erguvan İnşaat ile Demirbaş Yapı'dan modüler proje!


Erguvan İnşaat ile Demirbaş Yapı'nın yeni satışa çıkacak projesi W Loft, Maltepe Dragos Bölgesi'nde yer alıyor. W Loft projesi, henüz taslak aşamasında. 


W Loft projesinde konut satışlarının Mart ayında başlaması planlanıyor. W Loft projesinde daireler loft tarzını yansıtan iç dekorasyona sahip. 


W Loft projesinde 1+1 konut tipleri modüler sistemle 10 oda 1 salona kadar genişletilebiliyor. 


W Loft görsel:
W Loft iletişim bilgileri

Tel : 444 5 374

Web: http://erguvaninsaat.com/6-) Adam Ofis'in detayları 2 hafta sonra belli olacak!


Adam Ofis projesi, Dap Yapı tarafından hayata geçirilecek. 350 civarında ofisin yer alacağı Adam Ofis projesinin detayları ise 2 hafta sonra belli olacak. 


Adam Ofis Maltepe projesi tek blok halinde yükselecek. Adam Ofis Maltepe projesi, Dap Dalga Kule ve Vazo Kule projelerine de oldukça yakın mesafede yükselecek. 


Adam Ofis iletişim bilgileri

Tel : 444 33 39

Web : www.dapyapi.com.tr7-) YZG İnşaat anlaşmaya gidilirse Maltepe'yi hedefliyor!


YZG İnşaat geçtiğimiz senelerde Maltepe Başıbüyük'te proje yapmak üzere hazırlanıyordu. Ancak anlaşmazlıklardan dolayı neticelenmeyen projede anlaşmalar sağlanırsa bu sene içinde çalışmalar başlayacak. 


YZG İnşaat Maltepe projesinin toplam alanı 12 bin 500 metrekare, konut sayısı ise 104 olarak belirlenmişti. YZG İnşaat Maltepe projesi Narcity, Narkule ve Nish Adalar projelerine yakın mesafede yükselecek. 


YZG İnşaat Maltepe iletişim bilgileri

Tel: 0216 441 44 34

Web: http://www.yzggrup.com/


Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com

pus