Manavgat'ta TOKİ konutları için başvurular başlıyor!

Manavgat'ta TOKİ konutları için başvurular başlıyor!

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Manavgat'ta turizm çalışanlarının en büyük ihtiyaçlarından biri olan konut sorunun çözümü için çalıştıklarını söyledi.Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Manavgat'ta turizm çalışanlarının en büyük ihtiyaçlarından biri olan konut sorunun çözümü için  TOKİ  tarafından Çeltikçi'ye ilk etapta 475 liradan başlayan fiyatlarla 236 konut yapılacağını açıkladı. 

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Kızılot Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. 

CNN'de yer alan habere göre Kızılot'ta vatandaşlara hitap eden Hasan Öz, bugüne kadar Manavgat'ta görev yapan herkesin ilçenin gelişmesi için katkı sağladığını söyledi. 

Hasan Öz, "Manavgat'ta yaşayan turizm çalışanlarının tek bir hayali vardı, kendi evlerinin sahibi olmak. Bu amaçla TOKİ tarafından ilk etapta Çeltikçi Mahallesi'nde 236 konuttan oluşan toplu konut çalışması başlıyor. TOKİ bunun için yarın (bugün) talep toplamaya başlayacak" dedi. 

475 LİRADAN BAŞLAYAN TAKSİTLERLE
TOKİ tarafından yapılacak olan konutların 2+1 ve 3+1 olacağını belirten Hasan Öz, toplu konutlarda şehit aileleri, engelliler ve emekliler için de kota bulunduğunu belirterek, "Konutların 2+1 daireler için aylık 475 lira, 3+1 daireler için aylık 929 liradan başlayan taksitlerle 240 aya kadar ödeme imkanı olacak" dedi.