Manisa Selendi Gençlik Merkezi tamamlandı!

Manisa Selendi Gençlik Merkezi tamamlandı! Manisa Selendi Gençlik Merkezi tamamlandı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ilçe ziyareti kapsamında inşaatında sona gelinen Selendi Gençlik Merkezi’ni inceledi.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir ile birlikte; ilçede yapımı süren çalışma ve projeleri incelemek üzere Selendi ilçesini ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Heyet, ziyaret kapsamında ilk önce Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar’ın makamına konuk oldu. Burada Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Selendi Belediyesi işbirliğinde yapılan yatırımlar konuşuldu. Ardından Nazmi Gürcan Parkı içerisinde konuşlandırılan Selendi Gençlik Merkezi de ziyaret edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan projenin son hali de incelendi.


“İlçemize Oldukça Yakışan Bir Hizmet Oldu”

Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar, projenin Selendi açısından önemine de değindi. Dumlupınar, “Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il sınırları içerisinde kazandırılan en büyük gençlik merkezi, Selendi Gençlik Merkezi. İlk olarak bunun için Manisa Büyükşeihr Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibine teşekkür ediyorum. Gençlik merkezimiz, ilçemize fazlasıyla yakışan bir hizmet oldu. Kısa süre içerisinde faaliyete geçmesi planlanıyor. İçerisinde bulunduğumuz Selendi Gençlik Merkezi projesinden başlayarak, yapılan tüm hizmet ve yatırımlar için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.


Gençoğlu, ‘Mimari Yapısıyla Özel Bir Proje’

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu da konuyla ilgili olarak, “Selendi Gençlik Merkezi inşaatındaki çalışmaları inceliyoruz. Çok özel ve değişik bir proje. Manisa’da bu tarz mimari özellikte ilk kez yapılan bir proje. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün ‘Hizmete Manisa’nın doğusundan başlayacağız’ beyanatı doğrultusunda geride kalan süre içerisinde Selendi’ye yakışan bir çok proje ve yatırımı hayata geçirdik. Selendi gençliğine hitap edecek, eğitim öğretim faaliyetlerinin gerçekleşeceği, sosyal aktivitelerin yapılabileceği, tiyatro salonu ve konferans salonunu içerisinde barındıran çok güzel bir proje. Nazmi Gürcan Parkı ile bir bütün haline gelmesi bu projeye özel bir anlam kazandırdı. Ufak tefek bazı eksiklikleri kısa süre içerisinde tamamlanacak olan bu proje; Selendi’ye değer katacaktır. Selendi halkımızın güzel günlerde kullanmasını temenni ediyoruz” dedi.

pus