Manolya Evleri 'nde fiyatlar 280 bin YTL'den başlıyor

Manolya Evleri 'nde fiyatlar 280 bin YTL'den başlıyorFiba Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Manolya Evleri, 25 bin metrekare üzerinde 7 blok ve 408 konuttan oluşuyor.


TOKİ Kaynak Geliştirme Uygulamaları kapsamında Fiba Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Manolya Evleri, 25 bin metrekare üzerine kurulu 7 blok ve 408 konutta sahiplerini bekliyor Farklı büyüklüklerde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak projelendirilen Manolya Evleri, tüm gereksinimlere cevap verebilen fonksiyonel tasarım ve kullanım rahatlığı sunuyor. 24 saat çamaşır ve temizlik hizmetleri gibi detaylara yer verilen proje, en son teknoloji ile hayata geçirilen ve güncel deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen radye temel sistem sayesinde huzurlu bir yaşam sunuyor.

Beyaz eşyalı satılıyor

Isı ve ses yalıtımının bulunduğu Manolya Evleri'nde ankastre ocak, fırın ve bulaşık makinesi, apartman içlerinde hareket sensörüne bağlı aydınlatma, otopark ve gezinti terasları da yer alıyor. Yönetmeliğe uygun olarak tüm katlarda yangın merdiveninin düşünüldüğü projede, yangın dolabı ve yangın ihbar butonu, site içi internet erişimi, hizmetlerden bazıları. Site girişinde ve site içerisinde 24 saat güvenliğin bulunduğu Manolya Evleri'nde, apartman girişlerinde İnterkom dış kapı ünitesi de bulunuyor.

Fiyatı 280 bin YTL'den başlıyor

Projede kullanılacak tüm malzemelerde Bayındırlık Bakanlığı Genel Teknik Şartnamesi hükümlerine uygun kaliteye yer verildi. Salonların laminant parke olduğu konutlarda, odalarda bukle halı, tüm kapılarda kromajlı ve elektrostatik boya, özel peyzaj düzenlemesi, süs havuzları, çocuk oyun alanları ile 4+1 konutlara 5-6 metrekarelik depo da bulunuyor. Manolya Evleri'nde 140 metrekarelik dairelerin fiyatları 280 bin YTL olurken, 148 metrekarelikler 302 bin 400, 193 metrekarelikler ise 448 bin YTL'den satılıyor. (Sabah)

Tel: 0 212 669 08 00