Marmara Kule'den yüzde 30 indirim kampanyası! 

Marmara Kule'den yüzde 30 indirim kampanyası!  Marmara Kule'den yüzde 30 indirim kampanyası! 

Gizer Işık İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Marmara Kule Business'ta avantajlı ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. Projede açılışa özel yüzde 30'luk indirim avantajı sunuluyor. Gizer Işık İnşaar tarafından Kartal'da hayata geçirilen Marmara Kule Business'ta avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. % 40lık doluluk oranına sahip Marmara Kule Business'ta satış fiyatlarındaki açılışa özel %30'luk indirim avantajı da devam ediyor. 6500 metrekare arazi üzerinde 32 kat olarak projelendirilen proje, hem lokasyonu hem de proje içeriği ile Kartal bölgesinin en önemli konut ve iş merkezi konumunda. Metro ve otobüs duraklarına,hava-denizyolu ulaşımına oldukça yakın olması açısından çok avantajlı bir yere sahip projede,195 adet 1+1 ve 51 adet 3+1 olmak üzere toplam 246 daire bulunuyor.

Projede 2 Ticari Alan Yer Alıyor

Marmara Kule Business'ta hem ofis katlarına hem de çevreye hizmet verebilmesi için A Blok’da 4000 metrekare alan üzerine kurulan, 2 adet ticari alan yer alıyor.Bölgeye dinamizm getirecek bu ticari alanlar 3 kattan oluşuyor.Projenin B bloğunda ise içinde sosyal tesisin de bulunduğu yaklaşık 2500 metrekarelik 4 kata yayılmış bir ticari alan daha bulunuyor. B blok da yer alan sosyal aktivite alanlarında, iş stresinden uzaklaşmak isteyenler içinfitnesscenter,cafeler ve toplantı odalarıgibi bölümler bulunuyor. Marmara Kule Business'ta iş hayatı,sağlıklıyaşam,sosyal hayat hepsi bir arada sunuluyor.

 

Kiralama seçeneğide mevcut 

Marmara Kule Busines'ta satın almanın yanısıra kiralama seçeneği de bulunuyor. Projede kurumsal firmalar için tek katta 950 metrekareye kadar kiralama yapılabiliyor. 1+1 ve 3+1 kiralama seçeneklerinin bulunduğu projede, fiyatlar kata, metrekareye ve cepheye göre değişiklik gösteriyor. Kiralama fiyatları 1+1 dairelerde 1600 ile 2400 Tl arası, 3+1 dairelerde ise 3600 ile 4400 tl arası değişiyor.

Fiyatlar 355 bin başlıyor

Marmara Kule Business'ta açılışa özel avantajlı fiyatlarla 1+1 ler 355.000 TL, 3+1ler  ise 790.000 TL’den başlıyor. Projenin bir diğer avantajı ise konut, Home Ofis ve ofis olarak kullanılabilecek 73 metrekare ile 167 metrekare arasındaki dairelerin, opsiyonel tasarıma uygun ve birleştirilebilir olması.

Marmara Kule Business nerede?

Marmara Kule Business, E-5 ve TEM otoyolu üzerinden 1. ve 2. köprüye 15-20 dakika mesafede. Proje, günde 100 binden fazla aracın geçtiği E-5 üzerinde, metro ve otobüs hatları, aktarma istasyonu ve otoyolların kavşak noktalarına da çok yakın.


Web:www.marmarakule.com.tr