30 / 06 / 2022

Merkez Bankası 178 personel alımı yapacak! İşte başvuru şartları!

Merkez Bankası 178 personel alımı yapacak! İşte başvuru şartları!

Merkez Bankası 178 personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Naim Talu Eğitim, Seminer ve Dinlenme Tesisi’nde istihdam edilecek personeller için başvuru şartlarını açıkladı. İşte tüm detaylar...Merkez Bankası İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan kapsamında 178 personel alacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre, Merkez Bankası Naim Talu Eğitim, Seminer ve Dinlenme Tesisi’nde istihdam edilecek olan personeller için başvurular belirtilen adrese en geç 11 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılabilecek.  

Merkez Bankası bünyesinde çalıştırılacak personeller için kadrolar da açıklandı. Bu kapsamda; 2 kantinci, 3 garson, 8 mutfak birim şefi, 10 aşçı, 18 bulaşıkçı, 6 çamaşırhane görevlisi, 5 bahçıvan, 3 çevre temizlik görevlisi, 4 cankurtaran, 6 aşçı yardımcısı, 7 resepsiyonist, 12 garson birim sorumlusu, 3 teknisyen, 3 şoför. 50 garson, 2 valiz taşıma personeli, 8 komi, 13 kat hizmetler görevlisi, 1diyetisyen, 1 marangoz, 5 animatör alımı gerçekleştirilecek.
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.