Mesa Kartall teslim tarihi!

Mesa Kartall teslim tarihi! Mesa Kartall teslim tarihi!

Firma: Mesa Mesken Sanayi

Proje: kartall mesa

Mesa Kartall teslim tarihi 2014 yılının Nisan ayı olarak belirlenmiş durumda. Mesa Kartall projesinin içerisinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlanan daire alternatifleri yer alıyor...

Tek blok olarak tasarlanan ve 32 kattan meydana gelen Mesa Kartall projesinin dairelerinde satış süreci devam ediyor. Konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak farklılaşan Mesa Kartall projesinde bulunan Mesa Kartall teslim tarihi 'ne geçmeden önce proje hakkında detaylı bilgi verelim: 


Açık yüzme havuzu, spor salonları, çocuk kulübü, hobi odası, kafe, yürüyüş parkuru ve toplantı odaları gibi sosyal imkanlara sahip olan Mesa Kartall daire fiyatları ile ilgili bilgi almak için projenin satış ofisini arayabilirsiniz. 
Mesa Kartall projesinde daire almak için banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Projede yer alan dairelerin alanları 61 metrekare ile 346 metrekare arasında değişim gösteriyor. Mesa Kartall teslim tarihi ile ilgili ayrıntılar şöyle: 


Mesa Kartall teslim tarihi: 


Mesa Kartall teslim tarihi: 2014 yılının Nisan ayı şeklinde belirtiliyor.
Mesa Kartall nerede? 

Mesa Kartall  adres: Cumhuriyet Mh. Mermer Sk. No:16 Kurfalı Yakacık Yanyol 34876 Kartal-İstanbul Telefon: 0216 451 93 70

Web Adresi: www.mesakartall.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor