28 / 11 / 2023

Metroport'ta son 22 home-ofis

Metroport'ta son 22 home-ofis

Bu haber lüks home-ofis arayanlar için. Metroport'taki son 22 residence sahiplerini bekliyor.Metroport'ta ''First Class'' ofis ayrıcalığına sahip olanlar, 24 saat resepsiyon hizmeti, uyandırma servisi, limuzin ve araba kiralama servisi, mesaj ve telefon servisi, her türlü rezervasyon, alışveriş yardımcısı, gazete servisi, oda servisi, housekeeping hizmeti, catering, valet parking, garson/aşçı kiralama, kişisel güvenlik, koruma hizmeti, fatura takibi ve ödenmesi, tüm bakım ve tamirat servislerinin karşılandığı konforlu bir hayatla buluşacaklar.

Metroport'ta residence bölümünün alışveriş merkezinden ayrı olarak resepsiyona açılan bağımsız girişi, kameralar ve kartlı geçiş sistemiyle 7 gün 24 saat sürekli takip ediliyor. Şöminesi ve kitaplığıyla da Metroport Residence lobisi misafirlerinizin sizi keyifle bekleyeceği sıcak bir atmosfere sahip...

 

E-5 otoyolu üzerinde yükselen Metroport, Bahçelievler Metro İstasyonu'yla direkt bağlantılı, böylece Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika uzaklıkta... Metroport, bu özelliği ile sadece İstanbul'a değil tüm dünyaya çok yakın olmanızı sağlıyor. 85 ile 189 metrekare arasında konutların metrekare fiyatı 2 bin ile 3 bin euro arasında.

İstanbul ulaşımının ana damarlarından E-5 üzerinde inşa edilen Metroport, İstanbul'a yeni ve ayrıcalıklı bir yaşam ve alışveriş anlayışı sunuyor. Metroport, konumu, konforu ve olanakları ile hem standartları yüksek bir ev isteyenlerin hem de konforlu bir home ofis sahibi olmak isteyen profesyonellerin bütün beklentilerini karşılıyor.

Metroport Residence, Dünyaca ünlü markaların buluştuğu 100 mağaza ile Metroport Alışveriş Merkezi, 6 salonlu sineması, MetroRest isimli cafe restoranı, hipermarketi, 250 yataklı Medical Park Hastanesi, 1200 araç kapasiteli otoparkı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Metroport'ta yer alan Metrosport; spa ve saunası, Türk hamamı, buhar ve masaj odalarının yanında fitness salonu ile yaşam enerjinizi her gün yeniden depolamak için ihtiyacınız olan her unsura sahip...

Metroport, daha önce birçok başarılı projeye imza atmış olan Mutlu İnşaat, Evren İnşaat, Gül İnşaat, Keleşoğlu Group ve AOG İnşaat konsorsiyumu ile hayata geçiriliyor.

 

Geri Dön