Metylan ile evlerde pürüzsüzlük

Metylan ile evlerde pürüzsüzlük Metylan ile evlerde pürüzsüzlük

Metylan boya&vernik sökücü, poliüretan gibi pürüzlerinin kolayca yok edilmesine yardımcı oluyor.Ahşap, metal, beton, taş ve sıva üzerindeki çeşitli kaplamaların çıkarılmasında kullanılan sprey Metylan boya&vernik sökücü, evde yapılan her türlü tadilat sonrası kalan boya, poliüretan gibi pürüzleri eve zarar vermeden kolayca yok edilmesine yardımcı oluyor.

Ahşap, metal, beton, taş ve sıva üzerindeki çeşitli kaplamaların çıkarılmasında kullanılan Metylan Bo-ya Sökücü sprey evi güzelleştirmek adına yapılan boya gibi tadilat çalışmalarından sonra kalan can sıkıcı görüntüleri yok etmek için pratik bir çözüm sunuyor. Boya, vernik, lake, poliüretan ve diğer kaplamaları söken sprey düzgün ve engebeli yüzeylerde kullanılabiliyor. Ayrıca akmayan köpük siste-mi sayesinde de dikey yüzey uygulamalarında da rahatlıkla uygulanabiliyor.

Hızlı, etkili ve güvenli bir uygulama sağlayan Metylan, su ile kolayca yıkanabiliyor ve kullanıma hazır bir şekilde satılıyor. Sprey çalkalandıktan sonra temizlemek ve çıkarılmak istenen bölge üzerine 30 cm uzaklıktan püskürtülerek kullanılıyor.

Henkel - A Brand Like a Friend ("Henkel - Arkadaş Gibi Marka")
130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan mar-ka ve teknolojiler üreten lider bir firmadır. Henkel çamaşır ve ev bakım, kişisel bakım ve yapıştırıcı teknolojileri olmak üzere 3 stratejik iş alanında faaliyet gösteriyor. "Fortune Global 500" listesindeki şirketler arasında yer alıyor.