Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu! Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Talip Erdem ve Mehmet Suphi Ertansel ortaklığında kuruldu. 

Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Talip Erdem ve Mehmet Suphi Ertansel ortaklığında kuruldu. 

Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti konusu:
1. İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri,okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları,drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olandiğer işler.

Mevete İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Satış Pazarlama Reklam Film Organizasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti adres: Nisbetiye Mah.Fecri Ebcioğlu Sk.Selçuk Apt.No:5/1 Beşiktaş