Meydan İstanbul, Dünya’nın En İyi Perakende Geliştirme Projesi seçildi!

Meydan İstanbul, Dünya’nın En İyi Perakende Geliştirme Projesi seçildi! Meydan İstanbul, Dünya’nın En İyi Perakende Geliştirme Projesi seçildi!

Meydan İstanbul “Dünya’nın En İyi Perakende Geliştirme Projesi” seçildi. Bunun yanında “Avrupa’nın En İyi Mimari Projesi” ve “Avrupa’nın En İyi Sosyal Alanları” ödüllerinin de sahibi Meydan İstanbul AVM olmayı başardı. Dünya'ya yeni trend yaratan, yeni jenerasyon projeleri ile kapsamlı bir renovasyon sürecinden geçen Meydan İstanbul AVM, yeni projelendirdiği Sosyal Alanlar'ı ile emsalsiz bir Yaşam Merkezi haline geldi. 

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Meydan İstanbul AVM 3 ayrı ödül kazandı. Yirmi yedi yıldır Londra'da gerçekleştirilen Avrupa'nın ve Dünya'nın en prestijli ödül yarışması International Property Awards 2018 - 2019 (Avrupa ve Dünya Gayrimenkul Ödülleri) Yarışması'nda Meydan İstanbul AVM, geçtiğimiz 2 senede kapsamlı yenilenme projeleri ve perakende sektörüne getirdiği yeni jenerasyon mimari uygulamaları ile yarışmaya katılan Dünya'daki diğer rakiplerinde dahi hayranlık uyandırdı.

Perakende geliştirme projelerinde 'Dünya'nın En İyi Perakende Geliştirme Projesi', 'Avrupa'nın En İyi Mimari Projesi', ve "Avrupa'nın En İyi Sosyal Alanları" ödüllerini kazanarak ödül törenine damgasını vurdu. 

Ödüller Londra'da gerçekleştirilen törende İcra Kurulu Üyesi Merve Gülay'a International Property Awards Başkanı Ben Newman ve House of Lord Best Birleşik Krallık Lordlar Kamarası Üyesi Stuart Shield tarafından verildi.