Midtown Selenium by Deyaar'da daire teslimleri başladı!

Midtown Selenium by Deyaar'da daire teslimleri başladı! Midtown Selenium by Deyaar'da daire teslimleri başladı!

Birleşik Arap Emirlikleri'nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından olan Dubai merkezli Deyaar iş birliği ile Dubai’de yükselen Midtown projesinde teslimler tüm hızıyla sürüyor...1967 yılından bugüne kadar, her dönemin en prestijli yapılarını kente kazandırarak birbirinden başarılı projelere imza atan, sektörün öncü markalarından Aşçıoğlu, Selenium markalı projeleri ile İstanbul’un mimarisine yeni bir soluk kazandırırken markasını Dubai pazarında da güçlü bir şekilde tanıttı.

Aşçıoğlu çatısı altında çağdaş ve lüks mimari algısıyla oluşan Selenium markası, çizgisiyle dünya dinamiklerini takip ediyor. Selenium projeleri, kaliteyi ve güncel teknolojiyi barındırırken, kendi lokasyonunun kültürel geleneklerini de kullanıyor.

Midtown Dubai projesinde dairelerin sahiplerine teslimi tüm hızıyla sürüyor.

Lüks yaşam stilinin adresi!

EXPO 2020 fuar alanına ve Şeyh Maktum Havalimanı’na çok yakın konumda ve dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates’e komşu konumda yer alan Midtown by Deyaar projesi; yaklaşık 150 bin metrekare arazide 40 bin metrekarelik özel peyzaj alanı ve seçkin sosyal imkanlarıyla 3 bin adet lüks rezidans daire şeklinde inşa edildi. 

U+A Architects tarafından tasarlanan ve tüm etaplar tamamlandığında yaklaşık 15 bin metrekare alana yayılan Midtown perakende alanları ise aksesuar, moda, mobilya mağazaları, kitabevi, eczane, süpermarket ve çok sayıda yeme-içme gibi farklı alanlara sahip olacak. 

Tüm dünyadaki gayrimenkul sektörünün ilgi odağı olan Dubai’de konumlanan projenin teslim sürecini değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu şunları kaydetti:

"Aşçıoğlu ve Selenium markalarımıza duyulan güven ile satışlarını gerçekleştirdiğimiz Midtown Selenium by Deyaar projesinde teslim süreci tüm hızıyla devam ediyor. Projede 1. ve 2. etapları satışları tamamlandı. Türkiye’deki Selenium projelerimizden gayrimenkul sahibi olan müşterilerimizin, Dubai projesine de gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ediyoruz. Yakın bir zamanda 3. ve 4. etapların satışlarına da başlamayı hedefliyoruz.

Dubai gibi lüks yaşam stilinin adresi olan ve tüm dünyadaki farklı kültürlerdeki insanların bir arada bulunduğu modern bir şehirde daire sahibi olan müşterilerimizin mutluluğunu paylaşıyoruz. Deyaar ile Dubai’de gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin Dubai ve İstanbul’da da farklı iş modelleri ile devam etmesi için gerekli çalışmaları da aralıksız bir şekilde gerçekleştiriyoruz."