Miele S8 Elektrik Süpürgesi tanıtıldı!

Miele S8 Elektrik Süpürgesi tanıtıldı! Miele S8 Elektrik Süpürgesi tanıtıldı!

Miele, 6 milyon süpürge ve performans testlerinden 16 ödül alan Miele S5 serisi süpürge modelinden sonra Miele S8 serisi ile daha iyi temizleme performansı ve daha fazla konfor ile geliştirilmiş enerji tasarrufu sunuyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Patentli S8 UniQ modeli LED ışıklı tutamacı ile kullanım konforunda bir çığır açıyor. S8 Uniq model süpürgelerde Dynamic Drive amortisörlü tekerlekler sayesinde süpürme sırasında süpürge sizi kolayca ve sessizce takip ediyor. Tekerleklerdeki mükemmel süspansiyon ve hareket kabiliyeti tüm zemin ve halılarda sessiz bir temizlik sağlıyor.


Yeni seri tarafından sunulan süper kolaylıklar ve çok sayıda küçük ayrıntı kendini gösteriyor. Örneğin, güç ayarlarını değiştirmek için eğilmek gerekmiyor. 'Otomatik' ayarı olan modellerde ise güç ayarı zemin tipine ve yüksekliğine göre kendiliğinden ayarlanıyor. Süpürme sırasında yapılan ufak beklemelerde motor kendiliğinden kapanıyor.

 

Diğer bir eşsiz özellik ise DeLux tutmaç ve kablo: 11 m kablo sayesinde yaklaşık 380 m²’lik bir alanı zahmetsizce süpürebilirsiniz. Tutmaçtaki LED lamba sayesinde süpürülen yer aydınlık oluyor. Böylece karanlık noktalar bile rahatlıkla görülüyor. 


S8 5,4 kg ağırlığıyla klasik elektrikli süpürgelerinden 700 gr daha hafiftir.  Miele HyClean toz torbası, 12 kademeli filtrasyona sahip Hepa filtresi, cihaz etrafı ve aksesuar bölmesindeki kadife kaplama sayesinde S8 serisi sessiz çalışmayı güçlü çekim kuvvetiyle birleştiriyor. 

pus