25 / 09 / 2022

Milli Emlak 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla 55 araç ve 9 tekne satıyor! Herkes alabilir!

Milli Emlak 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla 55 araç ve 9 tekne satıyor! Herkes alabilir!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Bornova Emlak Müdürlüğü 55 araç ve 9 tekneyi satışa çıkardı. Satışa çıkarılan araçların bedelleri 8 bin TL'den başlıyor. İşte detaylar...Basın İlan Kurumu’nun resmi internet sitesindeki bilgilere göre,  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Bornova Emlak Müdürlüğü’nde kayıtlı taşınırlar için ihale düzenliyor.

Yatırımcıların merakla beklediği söz konusu ilana göre satışa çıkarılan teknelerin  uzunlukları 10 metre ile 19 metre arasında farklılık gösteriyor. Teknelerin tahmini bedelleri ise 100 bin liradan başlıyor ve 1 milyon 300  bin liraya kadar yükseliyor. 

Milli Emlak 8 bin TL den başlayan fiyatlarla 55 araç ve 9 tekne satıyor! Herkes alabilir!

Satışlarından en az 5 milyon 10 bin TL gelir elde edilmesi beklenen tekneler Akyaz ve Sığacık'ta yer alan Yeddiemin depolarında tutuluyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı teknelerin yanı sıra 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla 55 aracı da satışa çıkardı. İşte detaylar...
Geri Dön