04 / 10 / 2023

Milli Emlak'tan 6 bin 500 TL'ye son dakika arazi fırsatı! Resmen açıklanan bu tarihi ve saati sakın kaçırmayın!

Milli Emlak'tan 6 bin 500 TL'ye son dakika arazi fırsatı! Resmen açıklanan bu tarihi ve saati sakın kaçırmayın!

Milli Emlak'tan 6 bin 500 TL'ye son dakika arazi fırsatı... Resmen açıklanan bu tarihi ve saati sakın kaçırmayın...Yeni bir arsa ya da arazi yatırımı yapmak isteyenlerin yakından takip ettiği ihale ilanlarına bir yenisini daha ekleyen Milli Emlak Genel Müdürlüğü Haziran 2023 ihalelerini de peş peşe yayımladı.

Pek çok kişinin arsa ve arazi ihalelerini adeta dört gözle beklediği Milli Emlak Genel Müdürlüğü 6 bin 500 TL'ye arazi satacak.

Milli Emlak'ın Haziran 2023 ihaleleri kapsamında satışa çıkarılan arazi Çorum Alaca'da bulunuyor. Yine aktarılan bilgiye göre, satışa çıkarılan araziler KDV'den de muaf oluyor.

Milli Emlak tan 6 bin 500 TL ye son dakika arazi fırsatı! Resmen açıklanan bu tarihi ve saati sakın kaçırmayın!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından satışa sunulan ve Çorum Alaca'daki söz konusu arazinin yüz ölçümü 1.722,00 metrekare şeklinde açıklandı. Yatırımcılar tarafından merakla beklenen arazinin satış ihalesi 12 Haziran 2023 tarihinde yapılacak.

Peki Milli Emlak Genel Müdürlüğünün ihale tarihini açıkladığı ve Çorum Alaca'da yer alan arazinin geçici teminat bedeli kaç lira şeklinde açıklandı? İşte konu ile ilgili detaylar...

Geri Dön