10 / 08 / 2022

Miracle İstanbul Asia Hotel Kurtköy'de kapılarını açtı!

 Miracle İstanbul Asia Hotel Kurtköy'de kapılarını açtı!

İstanbul iş hayatının hızla gelişen bölgesi Pendik-Kurtköy’de iş dünyasına konforlu bir adres geliyor. MÖN İnşaat tarafından hayata geçirilen şık ve konforun bir arada sunulduğu iş oteli Miracle Istanbul Asia, Kurtköy’de yeni bir yaşam alanı kuruyor.
Miracle büyümesine yeni iş merkezi Kurtköy’den start verdi


MÖN İnşaatı’ın Antalya Lara’da şıklık ve konfor ile birleştirdiği Miracle Resort Hotel zincirinin ikinci halkası, konforlu bir iş adesi konsepti ile İstanbul’un gelişen bölgesi Kurtköy’de açıldı.


MÖN İnşaat tarafından Ocak 2013’te tamamlanan Miracle Istanbul Asia 20.000 metrekare alanda, 219 odası ile özellikle Pendik-Kartal-Maltepe bölgesinde iş dünyasının ihtiyaç duyduğu konforu ve rahatlığı bir araya getirilmek üzere dizayn edildi.


Sabiha Gökçen Havalimanı’nın TEM ile buluşan çıkışında yer alan  Miracle Istanbul Asia. 5 suit, 1 king süit , 60 deluxe, 46 business executive, 107 superior , olmak üzere toplam 219 odayla misafirlerini ağırlıyor.


İş dünyasının bölgedeki toplantıları, konferansları, sunumları ve çalışma alanları için özel olarak tasarlanan ve donatılan Miracle Istanbul Asia’da, en büyüğü 460 metrekare en küçüğü 70 metrekare olan ve tamamı gün ışığı alan 2 büyük ve 4 butik toplantı salonu bulunuyor.


Pendik’te lüks yaşam alanı


İş dünyasının ihtiyaçlarının yanı sıra gelişen Pendik’te yaşama dair lüks ihtiyaçları karşılamak üzere özel bölümlerin de yaratıldığı Miracle Istanbul Asia, bölgenin buluşma adresi de olacak.


Miracle Istanbul Asia Hotel’in,  havuz, sauna keyfi ve masaj olanaklarının sunulduğu SPA & Wellness Center’ı Pendik Bölgesi’nin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir alternatif yaratıyor. Miracle Spa&Wellness misafirlerine, modern-sıcak mimarisiyle huzurlu bir ortam sunarken  yoğun iş temposunun etkilerini üzerinizden atmanızı sağlayacak.


Miracle Asia, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini ve göz alıcı sunumlarını sergilediği restaurantıyla misafirlerini gastronomik yolculuğa çıkaracak. Profesyonel şefler tarafından hazırlanan dünya lezzetleri, özgün tarifler ve görsel bir şölenle Miracle Istanbul Asia’da misafirlerine sunuluyor.


Miracle Istanbul Asia Otel, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na 3 Km, Viaport AVM'ye 1 Km, Formula 1 Tuzla'ya 7 Km, Pendik Marin Türk İstanbul City Port'a 15 Km mesafede yer alıyor.