25 / 09 / 2022

Miracle Residence fiyatları!

Miracle Residence fiyatları!

Firma: Mön İnşaat

Proje: Miracle Residence

Miracle Residence fiyatları kapsamında yer alan konutlardan 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 335 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede konutlar stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandıMiracle Residence projesi,  Mön İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. Miracle Residence fiyatları kısmından önce projenin genel özelliklerinden bahsedelim...


Miracle Residence Evleri kapsamında dairelerin alanları 42 metrekareden başlıyor ve 243 metrekareye kadar yükseliyor. Mön  Miracle Residence  projesi, Pendik'te yükseliyor. 


Pendik Miracle Residence satılık konut tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak belirlendi. Miracle Residence fiyatları 168 bin TL'den başlıyor. 


Miracle Residence fiyatları!


Miracle Residence fiyatları!

Stüdyo dairelerin fiyatları 168 bin TL'den,

1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 225 bin TL'den,

2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 335 bin TL'den başlıyor.


124 dairenin yer aldığı Miracle Evleri Pendik teslim tarihi hemen olarak belirlendi. Mön İnşaat Miracle Residence ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanılarak vadelendirme yapılıyor. 


Mön İnşaat Miracle Residence projesi kapsamında  botanik bahçe, açık yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk oyun parkı ,güvenlik hizmetleri, fitness center, sauna ve otopark bulunuyor. 


Mön İnşaat Miracle Residence iletişim

Telefon: 0216 482 60 08

Web Adresi: www.miracleresidence.com


projeye sor

Geri Dön